Не втрать свій шанс навчатися в магістратурі!!!

17:23, 04-06-2020

Шановні студенти та абітурієнти звертаємо увагу, що останній день реєстрація для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування триватиме до 5 червня 2020 року включно. Після 5 червня цього зробити не буде можливості.

Процедура реєстрації:

Так, для успішної реєстрації потрібно надіслати на електронну адресу приймальної комісії pk@dut.edu.ua скановані копії або фотокопії:

• заповненої заяви-анкети з інформацією, необхідною для оформлення екзаменаційного листка;
  • документа, що посвідчує особу;
  • облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються отримувати реєстраційний номер облікової картки платника податків);
  • довідки, виданої за місцем навчання, щодо планового завершення навчання та отримання диплома в рік вступу або документа про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень);
  • фотокартки для документів (кольорової або чорно-білої) із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
  • медичного висновку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі потреби створення особливих умов для складання ЄВІ/ЄВФФ).

У темі листа обов’язково треба зазначити прізвище, ім’я, по батькові, а в тексті листа – прізвище, ім’я, по батькові та номер облікової картки платника податків (за наявності).

Представник приймальної комісії перевірить наявність необхідних для реєстрації документів та правильність їх оформлення.

У разі успішної реєстрації учасникові буде надіслано скановану копію екзаменаційного листа на електронну адресу, зазначену в заяві-анкеті. Оригінал екзаменаційного листка зберігатиметься у приймальній комісії. Якщо в екзаменаційному листку ви виявите помилки, зверніться до приймальної комісії.

Приймальна комісія працює з понеділка по п'ятницю з 8.00 до 17.00.

Телефон для довідок: (044) 249-25-91, 248-85-93 (факс)

E-mail: pk@dut.edu.ua