Результати акредитації освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю «Телекомунікаціїї та радіотехніка»

14:00, 18-12-2020

На цьому тижні було отримано остаточні результати процесу акредитації освітньо-наукової програми підготовки здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня (докторів філософії) за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка».

Складний та відповідальний етап оцінювання якості освітньої програми та освітньої діяльності кафедри телекомунікаційних систем та мереж (і Державного університету телекомунікацій в цілому) УСПІШНО ЗАВЕРШЕНО!

Незважаючи на складнощі підготовки та проходження акредитації, пов’язані з карантинними обмеженнями, експертна група призначена Наказом Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти № 1163-Е від 31 серпня 2020, яка працювала в Державному університеті телекомунікацій в період з 15 по 17 жовтня 2020 року, засвідчила достовірність усіх наданих матеріалів акредитаційної справи, відповідність представленої освітньо-наукової програми галузевому стандарту та високо оцінила інновацій зміст навчання, що реалізується в Університеті.

Ухвалене Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти рішення про акредитацію освітньо-наукової програми підготовки здобувачів вищої освіти третього освітньо-наукового рівня (докторів філософії) за спеціальністю 172 «Телекомунікації та радіотехніка» на п’ять років стало завершальним після акредитації освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Додаток до протоколу № 24 (41) від 15.12.2020

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Телекомунікаційних систем та мереж та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.