XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графіки захисту дипломних робіт кафедри ТСМ

10:40, 23-12-2020

Шановні випускники спеціальності 172 «Телекомунікації  та радіотехніка»! Звертаємо увагу на те, що в зв’язку з карантинними обмеженнями захист магістерських дипломних робіт буде проводитись дистанційно!!!

Захист кваліфікаційних робіт відбуватиметься з 18 по 20 січня за встановленим графіком.

Державні екзаменаційні комісії:

18 січня 2021 року

Комісія №1

Голова комісії: Ружинський Володимир Григорович

Заступник голови комісії: Заїка Віктор Федорович

Члени комісії:

  • Домрачева Катерина Олексіївна
  • Лавринець Костянтин Григорович
  • Марков Сергій Юхимович

Секретар комісії: Перепелиця Наталія Леонідівна

ТСДМ-61  ТСДМ-62  ТСДМ-63

ПІБ

час

1

Борзенков Микита Сергійович

9:00-9:30

2

Буренко Андрій Миколайович

9:35-10:05

3

Нестеренко Артем Євгенійович

10:10-10:40

4

Федоренко Ігор Леонідович

10:45-11:15

5

Чеботарьов Дмитро Андрійович

11:20-11:50

6

Шмигін Микита Сергійович

11:55-12:25

7

Коркоцька Тетяна Олександрівна

12:30-13:00

8

Кузьменко Максим Михайлович

13:05-13:35

9

Курліченко Поліна Андріївна

13:40-14:10

10

Лукандій Петро Іванович

14:15-14:45

 

19 січня 2021 року

Комісія №1

Голова комісії: Ружинський Володимир Григорович

Заступник голови комісії: Заїка Віктор Федорович

Члени комісії:

  • Домрачева Катерина Олексіївна
  • Лавринець Костянтин Григорович
  • Марков Сергій Юхимович

Секретар комісії: Перепелиця Наталія Леонідівна

ТСДМ-61  ТСДМ-62  ТСДМ-63

ПІБ

час

1

Кісельова Катерина Олександрівна

9:00-9:30

2

Мороз Олександр Андрійович

9:35-10:05

3

Рубанчук Іван Володимирович

10:10-10:40

4

Любченко Сергій Вікторович

10:45-11:15

5

Пилипчук Олексій Андрійович

11:20-11:50

6

Прокопенко Андрій Георгійович

11:55-12:25

7

Прокопенко Вадим Сергійович

12:30-13:00

8

Проценко Віталій Володимирович

13:05-13:35

9

Пушенко Олег Олегович

13:40-14:10

10

Філенков Даніїл Юрійович

14:15-14:45

 

20 січня 2021 року

Комісія №1

Голова комісії: Ружинський Володимир Григорович

Заступник голови комісії: Заїка Віктор Федорович

Члени комісії:

  • Домрачева Катерина Олексіївна
  • Лавринець Костянтин Григорович
  • Марков Сергій Юхимович

Секретар комісії: Перепелиця Наталія Леонідівна

ТСДМ-61  ТСДМ-62  ТСДМ-63

ПІБ

час

1

Кучер Оксана Володимирівна

9:00-9:30

2

Харитонов Антон Володимирович

9:35-10:05

3

Черкашин Олексій Юрійович

10:10-10:40

4

Черноіванов Олександр Володимирович

10:45-11:15

5

Чудеса Владислав Олександрович

11:20-11:50

6

Шиловець Давид Васильович

11:55-12:25

7

Якунін Назар Юрійович

12:30-13:00

8

Ширма Олександр Володимирович

13:05-13:35

 

18 січня 2021 року

Комісія № 3

Голова комісії: Каток  Віктор Борисович

Заступник голови комісії: Власов Олександр Миколайович

Члени комісії:

  • Тарбаєв Сергій Іванович
  • Афанасьєв Павло Валентинович
  • Аташкаде Руслана Вадимівна

Секретар комісії: Панадій Катерина Вячеславівна

ТСДМ-61  ТСДМ-62  ТСДМ-63

ПІБ

час

1

Афанасьєв Дмитро Андрійович

9:00-9:30

2

Білоусько Олександр Сергійович

9:35-10:05

3

Богданов Денис Миколайович

10:10-10:40

4

Бухенко Олександр Володимирович

10:45-11:15

5

Карпенко Костянтин Олександрович

11:20-11:50

6

Гаммершмідт Дмитро Вікторович

11:55-12:25

7

Кузьмич Віталій Валерійович

12:30-13:00

8

Печніков Констянтин Андрійович

13:05-13:35

9

Самойленко Андрій Дмитрович

13:40-14:10

10

Моховіков Антон Геннадійович

14:15-14:45

 

19 січня 2021 року

Комісія № 3

Голова комісії: Каток  Віктор Борисович

Заступник голови комісії: Власов Олександр Миколайович

Члени комісії:

  • Тарбаєв Сергій Іванович
  • Афанасьєв Павло Валентинович
  • Аташкаде Руслана Вадимівна

Секретар комісії: Панадій Катерина Вячеславівна

ТСДМ-61  ТСДМ-62  ТСДМ-63

ПІБ

час

1

Кондратюк Дмитро Олександрович

9:00-9:30

2

Плахов Тимофій Сергійович

9:35-10:05

3

Русанов Максим Ігорович

10:10-10:40

4

Сикольчук Павло Петрович

10:45-11:15

5

Бражник Дмитро Володимирович

11:20-11:50

6

Березовський Денис Сергійович

11:55-12:25

7

Іваніченко Валентин Віталійович

12:30-13:00

8

Фарах Моаіад  Сірі

13:05-13:35

9

Тимошова Ірина Сергіївна

13:40-14:10

10

Котляр Віталій Володимирович

14:15-14:45

 

18 січня 2021 року

Комісія № 5

Голова комісії: Гавриленко Валерій Володимирович

Заступник голови комісії: Макаренко Анатолій Олександрович

Члени комісії:

  • Іщук  Ігор Віталійович
  • Жукова Олена Ромуальдівна
  • Кременецька Яна Адольфівна                                 

РТДМ-62, ТСДМ-61  ТСДМ-62  ТСДМ-63

ПІБ

час

1   

Васютяк Андрій Миколайович

9:00-9:30

2

Воробйов Євген Євгенович

9:35-10:05

3

Джикаєв Богдан Геннадійович

10:10-10:40

4

Красніков Андрій Сергійович

10:45-11:15

5

Квітка Валентин Олексійович

11:20-11:50

6

Шепельський Владислав Ігорович

11:55-12:25

7

Буряк Руслан Юрійович

12:30-13:00

8

Іванченко Владислав Ігорович

13:05-13:35

9

Клачун Павло Максимович

13:40-14:10

10

Макаєв Руслан Романович

14:15-14:45

 

19 січня 2021 року

Комісія № 5

Голова комісії: Гавриленко Валерій Володимирович

Заступник голови комісії: Макаренко Анатолій Олександрович

Члени комісії:

  • Іщук  Ігор Віталійович
  • Жукова Олена Ромуальдівна
  • Кременецька Яна Адольфівна                                 

РТДМ-62, ТСДМ-61  ТСДМ-62  ТСДМ-63

ПІБ

час

1   

Міщенко Андрій Ігорович

9:00-9:30

2

Музира Ярослав Сергійович

9:35-10:05

3

Омельянченко Максим Сергійович

10:10-10:40

4

Слинько Дмитро Сергійович

10:45-11:15

5

Тищенко Олександр Дмитрович

11:20-11:50

6

Труш Олександр Анатолійович

11:55-12:25

7

Сулейманов Азер Самір огли

12:30-13:00

8

Загура Андрій Сергійович

13:05-13:35

9

Лукацький Євгеній Дмитрович

13:40-14:10

10

Проненко Андрій Віталійович

14:15-14:45

 

Встановіть, будь ласка, додаток Zoom заздалегідь!

Порядок  доступу до конференції:

Комісія № 1 – dekdut222@gmail.com

Комісія № 3 – dekdut215@gmail.com 

Комісія № 5 – dekdut220@gmail.com       

Реєстрація на конференцію здійснюється за імʼям та прізвищем латиницею (Наприклад – Igor_Kravchuk)!

За неможливості використання сервісу Zoom Ви повинні повідомити про це відповідальну особу – Дмитренка Володимира Віталійовича (volodymyr.dmytrenko.7@gmail.com  або за телефоном 0668105702) до 16.00 17 січня 2020 року.

Бажаємо успіху!

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 1 682