XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графіки захисту магістерських робіт

15:20, 24-12-2020

Шановні випускники спеціальності 172 «Телекомунікації  та радіотехніка»! Звертаємо увагу на те, що потрібно було здати дипломи в друкованому і зшитому вигляді до 24 грудня 2020 року до 16:00. У випадку не можливого приїзду до Державного університету телекомунікацій ви можете відправити свій диплом на пошту: місто Київ, відділення нової пошти №240, адреса відділення: вул. Преображенська, 8б. Відповідальна особа Дмитренко Володимир Віталійович тел. 0668105702.

ТСДМ-61

ПІБ

Дата захисту

Час

№ ДЕК

Ауд.

  1.  

Афанасьєв Дмитро Андрійович

18 січня 2021 року

9:00-9:30

№ 3

220

  1.  

Білоусько Олександр Сергійович

18 січня 2021 року

9:35-10:05

№ 3

220

  1.  

Богданов Денис Миколайович

18 січня 2021 року

10:10-10:40

№ 3

220

  1.  

Борзенков Микита Сергійович

18 січня 2021 року

9:00-9:30

№ 1

222

  1.  

Бражник Дмитро Володимирович

19 січня 2021 року

11:20-11:50

№ 3

220

  1.  

Буренко Андрій Миколайович

18 січня 2021 року

9:35-10:05

№ 1

222

  1.  

Бухенко Олександр Володимирович

18 січня 2021 року

10:45-11:15

№ 3

220

  1.  

Васютяк Андрій Миколайович

18 січня 2021 року

9:00-9:30

№ 5

215

  1.  

Воробйов Євген Євгенович

18 січня 2021 року

9:35-10:05

№ 5

215

  1.  

Джикаєв Богдан Геннадійович

18 січня 2021 року

10:10-10:40

№ 5

215

  1.  

Іваніченко Валентин Віталійович

19 січня 2021 року

12:30-13:00

№ 3

220

  1.  

Карпенко Костянтин Олександрович

18 січня 2021 року

11:20-11:50

№ 3

220

  1.  

Квітка Валентин Олексійович

18 січня 2021 року

11:20-11:50

№ 5

215

  1.  

Нестеренко Артем Євгенійович

18 січня 2021 року

10:10-10:40

№ 1

222

  1.  

Самойленко Андрій Дмитрович

18 січня 2021 року

13:40-14:10

№ 3

220

  1.  

Сулейманов Азер Самір огли

19 січня 2021 року

12:30-13:00

№ 5

215

  1.  

Фарах Моаіад  Сірі

19 січня 2021 року

13:05-13:35

№ 3

220

  1.  

Федоренко Ігор Леонідович

18 січня 2021 року

10:45-11:15

№ 1

222

  1.  

Чеботарьов Дмитро Андрійович

18 січня 2021 року

11:20-11:50

№ 1

222

  1.  

Шепельський Владислав Ігорович

18 січня 2021 року

11:55-12:25

№ 5

215

  1.  

Ширма Олександр Володимирович

20 січня 2021 року

13:05-13:35

№ 1

222

  1.  

Шмигін Микита Сергійович

18 січня 2021 року

11:55-12:25

№ 1

222

 

ТСДМ-62

ПІБ

Дата захисту

Час

№ ДЕК

Ауд.

  1.  

Березовський Денис Сергійович

19 січня 2021 року

11:55-12:25

№ 3

220

  1.  

Буряк Руслан Юрійович

18 січня 2021 року

12:30-13:00

№ 5

215

  1.  

Гаммершмідт Дмитро Вікторович

18 січня 2021 року

11:55-12:25

№ 3

220

  1.  

Іванченко Владислав Ігорович

18 січня 2021 року

13:05-13:35

№ 5

215

  1.  

Клачун Павло Максимович

18 січня 2021 року

13:40-14:10

№ 5

215

  1.  

Коркоцька Тетяна Олександрівна

18 січня 2021 року

12:30-13:00

№ 1

222

  1.  

Котляр Віталій Володимирович

19 січня 2021 року

14:15-14:45

№ 3

220

  1.  

Красніков Андрій Сергійович

18 січня 2021 року

10:45-11:15

№ 5

215

  1.  

Кузьменко Максим Михайлович

18 січня 2021 року

13:05-13:35

№ 1

222

  1.  

Кузьмич Віталій Валерійович

18 січня 2021 року

12:30-13:00

№ 3

220

  1.  

Курліченко Поліна Андріївна

18 січня 2021 року

13:40-14:10

№ 1

222

  1.  

Лукандій Петро Іванович

18 січня 2021 року

14:15-14:45

№ 1

222

  1.  

Любченко Сергій Вікторович

19 січня 2021 року

10:45-11:15

№ 1

222

  1.  

Макаєв Руслан Романович

18 січня 2021 року

14:15-14:45

№ 5

215

  1.  

Міщенко Андрій Ігорович

19 січня 2021 року

9:00-9:30

№ 5

215

  1.  

Мороз Олександр Андрійович

19 січня 2021 року

9:35-10:05

№ 1

222

  1.  

Моховіков Антон Геннадійович

18 січня 2021 року

14:15-14:45

№ 3

220

  1.  

Музира Ярослав Сергійович

19 січня 2021 року

9:35-10:05

№ 5

215

  1.  

Омельянченко Максим Сергійович

19 січня 2021 року

10:10-10:40

№ 5

215

  1.  

Печніков Констянтин Андрійович

18 січня 2021 року

13:05-13:35

№ 3

220

  1.  

Рубанчук Іван Володимирович

19 січня 2021 року

10:10-10:40

№ 1

222

 

ТСДМ-63

ПІБ

Дата захисту

Час

№ ДЕК

Ауд.

  1.  

Кісельова Катерина Олександрівна

19 січня 2021 року

9:00-9:30

№ 1

222

  1.  

Кондратюк Дмитро Олександрович

19 січня 2021 року

9:00-9:30

№ 3

220

  1.  

Кучер Оксана Володимирівна

20 січня 2021 року

9:00-9:30

№ 1

222

  1.  

Плахов Тимофій Сергійович

19 січня 2021 року

9:35-10:05

№ 3

220

  1.  

Пилипчук Олексій Андрійович

19 січня 2021 року

11:20-11:50

№ 1

222

  1.  

Прокопенко Андрій Георгійович

19 січня 2021 року

11:55-12:25

№ 1

222

  1.  

Прокопенко Вадим Сергійович

19 січня 2021 року

12:30-13:00

№ 1

222

  1.  

Проценко Віталій Володимирович

19 січня 2021 року

13:05-13:35

№ 1

222

  1.  

Пушенко Олег Олегович

19 січня 2021 року

13:40-14:10

№ 1

222

  1.  

Русанов Максим Ігорович

19 січня 2021 року

10:10-10:40

№ 3

220

  1.  

Сикольчук Павло Петрович

19 січня 2021 року

10:45-11:15

№ 3

220

  1.  

Слинько Дмитро Сергійович

19 січня 2021 року

10:45-11:15

№ 5

215

  1.  

Тимошова Ірина Сергіївна

19 січня 2021 року

13:40-14:10

№ 3

220

  1.  

Тищенко Олександр Дмитрович

19 січня 2021 року

11:20-11:50

№ 5

215

  1.  

Труш Олександр Анатолійович

19 січня 2021 року

11:55-12:25

№ 5

215

  1.  

Філенков Даніїл Юрійович

19 січня 2021 року

14:15-14:45

№ 1

222

  1.  

Харитонов Антон Володимирович

20 січня 2021 року

9:35-10:05

№ 1

222

  1.  

Черкашин Олексій Юрійович

20 січня 2021 року

10:10-10:40

№ 1

222

  1.  

Черноіванов Олександр Володимирович

20 січня 2021 року

10:45-11:15

№ 1

222

  1.  

Чудеса Владислав Олександрович

20 січня 2021 року

11:20-11:50

№ 1

222

  1.  

Шиловець Давид Васильович

20 січня 2021 року

11:55-12:25

№ 1

222

  1.  

Якунін Назар Юрійович

20 січня 2021 року

12:30-13:00

№ 1

222

Бажаємо успіху!

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 1 397