XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графіки захисту дипломних робіт кафедри ТСМ бакалаврів денної форми навчання

19:26, 14-06-2021

Шановні випускники спеціальності 172 «Телекомунікації  та радіотехніка»! Звертаємо увагу на те, що захист кваліфікаційних робіт буде проводитися за встановленим графіком з 15.06.21 по 17.06.21

 

Комісія №1,  16.06.21,ауд.222

 

Комісія №2,  15.06.21,ауд.201

 

Комісія №3,  15.06.21,ауд.220

1

Андрущак Анастасія Олегівна

1

Жупінас Анастасія Олегівна

1

Оладько Ярослав Олександрович

2

Кувшинова Марія Андріївна

2

Кудря Олександр Анатолійович

2

Панасюк Ярослав Васильович

3

Абалонков Антон Сергійович

3

Клишта Ілля Володимирович

3

Бахтіаров Артем Юріойвич

4

Гориня Данило Кирилович

4

Шевчук Роман Олегович

4

Овраменко Богдан Володимирович

5

Мантула Роман Анатолійович

5

Веселий Андрій Володимрович

5

Грай Денис Олексійович

6

Соколов Валерій Віталійович

6

Шиманюк Євгеній Олександрович

6

Пашук Ігор Миколайович

7

Красуля Дмитро Васильович

7

Свиридов Дмитро Олексійович

7

Кирилюк Богдан Михайлович

8

Павлюк Єлисей Володимирович

8

Коваленко Ігор Олександрович

8

Поліщук Владислав Васильович

9

Цзю Костянтин Сергійович

9

Калінінський Іван Сергійович

9

Шкурупій Віталій Андрійович

10

Прокопенко Дмитро Олегович

10

Мухін Євгеній Вікторович

10

Ткаченко Олег Олександрович

11

Чередниченко Андрій Олексійович

11

Олійник Володимир Вікторович

11

Шестаков Юрій Сергійович

12

Шелепенко Катерина Сергіївна

12

Дужик Даніїл Євгенович

12

Лучинчин Єгор Андрійович

 
 

Комісія №1,  17.06.21,ауд.222

 

Комісія №2,  16.06.21,ауд..201

 

Комісія №3,  16.06.21,ауд.220

1

Паламарчук Владислав Олегович

1

Захарченко Андрій Володимирович

1

Клецький Ігор Олександрович

2

Величко Вікторія Олександрівна

2

Коваль Єгор Миколайович

2

Заязов Олег Олександрович

3

Красноліцький Володимир Віталійович

3

Демченко Олександр Вікторович

3

Назаренко Данило Сергійович

4

Чолієв Батир  Аннамурадовіч

4

Пономаренко Олег Олександрович

4

Величко Ілля Сергійович

5

Ритченко Руслан Вікторович

5

Карамушка Ольга Юріївна

5

Солодовніков Олександр Миколайов

6

Шмалій Владислав Юрійович

6

Файдюк Олександр Володимирович

6

Гончаренко Віталій Валерійович

7

Холявко Олександр Юрійович

7

Пільчевський Вячеслав Євгенович

7

Данилюк Віталій Олександрович

8

Багмет Владислав Вікторович

8

Швайко Максим Сергійови

8

Коваль Олексій Валерійович

9

Мацкевич Владислав Вікторович

9

Романюк Микола Володимирович

9

Мазур Олександр Миколайович

10

Шама Ольга Валеріївна

10

Цвіра Володимир Павлович

10

Малько Максим Валерійович

11

Опанасенко Максим Олександрович

11

Ройко Вадим Юрійович

11

Яременко Віктор В’ячеславович

12

Михайловський Олександр Ілліч

12

Павлюк Василь Васильович

12

Якобі Кирило Сергійович

 
 

Комісія №1,  18.06.21,ауд.222

 

Комісія №2,  17.06.21,ауд.201

 

Комісія №3,  17.06.21,ауд.220

1

Волощакевич Владислав Ігорович

1

Березняковська Анастасія Олексіївна

1

Гордеєва Кароліна Вірсавія Олекс

2

Голік Вадим Сергійович

2

Рудніцький Олексій Віталійович

2

Клименко Олексій Віталійович

3

Замша Олексій Миколайович

3

Воробйов Ілля Володимирович

3

Нагорна Єлизавета Дмитрівна

4

Голобородько Юрій Миколайович

4

Хоменко Ілля Андрійович

4

Левчук Дмитро Миколайович

5

Косенко Дмитро Вікторович

5

Чичерін Ернест Сергійович

5

Корнійчук Роман Вікторович

6

Легкобит Антон Вікторович

6

Бацман Олександр Михайлович

6

Луценко Павло Андрійович

7

Сорва Артур Олександрович

7

Гірич Антон Віталійович

7

Жданюк Владислав Миколайович

8

Максимович Павло Володимирович

8

Марковський Сергій Андрійович

8

Заботін Олексій Вадимович

9

Яковлєв Андрій Юрійович

9

Котвицький Олексій Костянтинович

9

Скорець Роман Денисович

 

 

10

Григор’єв Владислав Тимурович

10

Капленко Вадим Сергійович

 

 

11

Олексієнко ОлександрВолодимирович

11

Цимбалюк Федір Олексійович

 

 

12

Лисейко Ілля Ігорович

12

Валько Олександр Володимирович

 

 

Комісія №4,  16.06.21,ауд.133

 

Комісія № 5, 15.06.21,ауд.215

 

Комісія №6, 15.06.21,ауд.133

1

Єрошенко Андрій Олексійович

1

Аніщенко Крістіна Ярославівна

1

Слободянюк Володимир Миколайович

2

Бандурко Владислав Олександрович

2

Дубіцький Юрій Володимирович

2

Василець Артем Андрійович

3

Блонський Андрій Степанович

3

Горохов Олександр Сергійович

3

Островий Тарас Ігорович

4

Демиденко Ольга Ігорівна

4

Бакута Ілля Ігорович

4

Засадюк Владислав Сергійович

5

Бондаренко Вікторія Вікторівна

5

Завійський Микола Михайлович

5

Хуткий Денис Євгенійович

6

Вийтів Сергій Тарасович

6

Зозуля Андрій Юрійович

6

Шевченко Богдан Юрійович

7

Воліченко Анастасія Русланівна

7

Корольов Дмитро Валерійович

7

Зозуляк Владислав Олександрович

8

Анварі Алісіно Залмайович

8

Михайленко Олександр Сергійович

8

Демусь Альона Ярославівна

9

Дерев’янко Юлія Володимирівна

9

Кулик Михайло Сергійович

9

Семенець Денис Олексійович

10

Заєць Віталій Сергійович

10

Михайлишина Марія Миколаївна

10

Лобода Владислав Володимирович

11

Зевелєв Марк Аркадійович

11

Івасенко Ярослав Юрійович

11

Міщенко Микита Сергійович

12

Мельковський Павло Романович

12

Ніколаєв Євгеній Юрійович

12

Сусол Вадим Віталійович

 
 

Комісія №4,   17.06.21,ауд.133

 

Комісія № 5, 17.06.21,ауд.215

 

Комісія № 6, 16.06.21,ауд.215

1

Козюба Роман Юрійович

1

Гафіна Іван Олексійович

1

Масюк Владислав Олегович

2

Кошик Євгенія Михайлівна

2

Стадник Денис Олександрович

2

Шуменков Нікіта Сергійович

3

Кулинич В’ячеслав Олегович

3

Вєхтєва Ірина Володимирівна

3

Панченко Ігор Олегович

4

Сидоренко Анастасія Сергіївна

4

Холодов Семен Сергійович

4

Гузій Кирило Володимирович

5

Пайков Євген Сергійович

5

Брикса Ігор Ігорович

5

Кацімон Євгеній Володимирович

6

Пшенична Інна Віталіївна

6

Чумаченко Роман Леонідович

6

Котелянський Кирило Павлович

7

Кухарець Олена Валеріївна

7

Панченко Владислав Ігорович

7

Подобед Віра Володимирівна

8

Романенко Руслан Федорович

8

КулиничДмитрій Борисович

8

Поліщук Максим Максимович

9

Самко Євгенія Юріївна

9

Стрельцов Святослав Андрійович

9

Лисих Ігнат Валерійович

10

Сорочинський Ілля Олегович

10

Головач Микола Сергійович

 

 

11

Щербина Владислав Ярославович

11

Хорошилов Іван Володимирович

 

 

12

Якименко Гліб Миколайович

12

Селуянов Олексій Дмитрович

 

 

 

Бажаємо успіху!

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 815
Додатковий набір до магістратури
Строки прийому заяв та документів додаткового конкурсного відбору для здобуття вищої освіти ступеня
Дізнатись більше