XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Графіки захисту дипломних робіт кафедри ТСМ магістрів заочної форми навчання

19:35, 14-06-2021

Шановні випускники спеціальності 172 «Телекомунікації  та радіотехніка»! Звертаємо увагу на те, що захист кваліфікаційних робіт буде проводитися за встановленим графіком з 22.06.21 по 24.06.21

 

Комісія №1,  23.06.21,ауд.222

 

Комісія №2,  23.06.21,ауд.201

 

Комісія №3,  23.06.21,ауд.220

1

Голда Марина Анатоліївна

1

Рубанов Олексій Ігорович

1

Ігнатенко Іван Григорович

2

Батушев Антон Борисович

2

Безносюк Григорій Володимирович

2

Васильєв Олексій Анатолійович

3

Новак Олександр Олександрович

3

Гоголь Анастасія Сергіївна

3

Коваленко Дмитро Михайлович

4

Кульбака Дмитрій Павлович

4

Бендаржевський Ярослав Людвігович

4

Захарова Олена Олександрівна

5

Пономаренко Віта Олександрівна

5

Ісаков Євген Васильович

5

Трегуб Антон Миколайович

6

Макаренко Артем Андрійович

6

Школьний Іван Олександрович

6

Ковалевська Ганна Володимирівна

7

Пономаренко Аліна Михайлівна

7

Марченко Богдан Русланович

7

Маценко Олександр Станіславович

8

Кізуб Антон Володимирович

8

Люленко Олександр Петрович 

8

Голіков Микола Юрійович

9

Мелконов Роман Юрійович

9

Москаленко Дмитро Валерійович

9

Онищук Андрій Васильович

10

Пукало Микола Іванович

10

Набок Ігор Вікторович

10

Кобець Анастасія Сергіївна

11

Савченко Богдан Васильович

11

Старунський Владислав Сергійович

11

Добрановський Дмитро Вадимович

12

Проценко Андрій Анатолійович

12

 Білецький Денис Вячеславович

12

Корчагін Стефан Геннадійович

 
 

Комісія №1,  24.06.21,ауд.222

       

1

Огородник Дмитро Олегович

 

 

 

 

2

Білокриницький Олег Васильович

 

 

 

 

3

Асатурова Олександра Геннадіївна

 

 

 

 

4

Максименко Максим Андрійович

   

 

 

5

Гальченко Вячеслав Вікторович

   

 

 

6

Тертичний Роман Миколайович

 

 

 

 

7

Стрільчук Вячеслав Олександрович

 

 

 

 

8

Дудик Юрій Вікторович

 

 

 

 

9

Лень Ірина Миколаївна

 

 

 

 

10

Малишев Дмитро Сергійович

 

 

 

 

11

Рінсевич Володимир Миколайович

 

 

 

 

12

Пугіна Ганна Сергіївна

 

 

 

 

 

 

Комісія №4, 22.06.21,ауд.133

 

Комісія № 5, 24.06.21,ауд.215

 

Комісія №6, 23.06.21,ауд.215

1

Бригадира Олександр Іванович

1

Демаков Олександр Олександрович

1

Комина Сергій Сергійович

2

Дворська Світлана Василівна

2

Павлюк Валентина Луківна

2

Комина Тетяна Григорівна

3

Дуборіз Оксана Петрівна

3

Овчаренко Андрій Сергійович

3

Кучерява Галина  Олександрівна

4

Завалій Антон Анатолійович

4

Сидоренко Роман Васильович

4

Орловська Тетяна Миколаївна

5

Завалій Марина Сергіївна

5

Теличко Олена Олексіївна

5

Чередніченко Яна Юріївна

6

Копилов Антон Ігорович

6

Малюта Надія Петрівна

6

Поліщук Ігор Ігорович

7

Черевко Віталій Олегович

7

Осадчий Олег Сергійович

7

Савчук Марта Володимирівна

8

 Черевко Ірина Валентинівна

8

Шевченко Оксана Олександрівна

8

Ляхов Роман Олександрович

9

Лазарєв Віталій Олександрович

9

Паламарчук Валерій Анатолійович

9

Лазунова Тетяна Олександрівна

10

Рябенко  Максим Сергійович

10

Тригуб Вячеслав Олександрович

10

Зайченко Сергій Анатолійович

11

Савченко Антон Олександрович

11

Бернацький Олександр Олександрович

11

Ліневич Юлія Олександрівна

12

Артющик Юрій Борисович

12

Таран Олександр Геннадійович

12

Палівода Олексій Валерійович

 

     

 

 

 

Комісія №4,   23.06.21,ауд.133

 

 

 

 

1

Кононець Максим Валерійович

   

 

 

2

Грецька Каріна Русланівна

 

 

 

 

3

Войтенко Андрій Іванович

 

 

 

 

4

Гасло Олександр Юрійович

 

 

 

 

5

Гордієнко Артем Олегович

 

 

 

 

6

Жарський Олександр Леонідович

 

 

 

 

7

Колесник Тетяна Володимирівна

 

 

 

 

8

Попов Юрій Павлович

 

 

 

 

9

Ходаківський Микола Миколайович

 

 

 

 

10

Решетник Денис Ігорович

 

 

 

 

11

Салоїд Павло Олексійович

 

 

 

 

12

Резніченко Сергій Сергійович

 

 

 

 

Бажаємо успіху!

 

Читайте також

Про кафедру

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Переглядів: 720
Додатковий набір до магістратури
Строки прийому заяв та документів додаткового конкурсного відбору для здобуття вищої освіти ступеня
Дізнатись більше