Чому потрібно обрати спеціальність 172 - Телекомунікації та радіотехніка?

22:19, 21-07-2021

Шановний абітурієнте!

Кафедра Телекомунікаційних систем та мереж готує фахівців спеціальності 172-Телекомунікації та радіотехніка за найбільш популярною на ринку працевлаштування та високооплачуваною спеціалізацією «Телекомунікаційні системи та мережі», яка пропонує вступникам 100 бюджетних місць.

Відповідно апробованих міжнародних стандартів практичне навчання таких фахівців розпочинається  на діючих зразках телекомунікаційного обладнання останнього покоління відразу з 1 курса та передбачає оволодіння навичками практичного розгортання локальних комп‘ютерних мереж, налаштування супутникових антен та прикладного програмування.

Це дозволяє на 2-му курсі успішно оволодіти навичками побудови телекомунікаційних мереж на маршрутизаторах фірми Hewlett-Packard та програмування мовою Jawa. Тому на 3-му році навчання студенти вже свідомо засвоюють процеси організації баз даних і зберігання інформації, оволодівають навичками кіберзахисту за програмами ССNA Security компанії Сisco та Інтернету речей.

Отримання на 4-му курсі студентами практичних навичок динамічної маршрутизації і експлуатації мереж на обладнанні Juniper, вивчення випускниками штучного інтелекту і оволодіння ними хмарними технологіями завершає підготовку висококваліфікованого фахівця, який володіє ІТ-технологіями сучасності та здатен практично працювати з телекомунікаційними системами сьогодення.

Укладеними кафедрою Телекомунікаційних систем та мереж договорами з компаніями Huawei, Сisco та Juniper передбачена практична підготовка студентів кваліфікованими інструкторами за міжнародними стандартами та проходження практики в компаніях-партнерах. Втілення в навчальний процес практичної підготовки студентів за професійними компетенціями компаній-роботодавців дозволяє нашим випускникам без проблем практично виконувати свої посадові обов‘язки за посадами майбутнього працевлаштування.

По завершенню навчання студентам, які успішно оволоділи професійними компетенціями, видається свідоцтво міжнародної промислової сертифікації. Оскільки даний сертифікат видається кафедрою сумісно с зацікавленою компанією-роботодавцем, він є практичною гарантією працевлаштування випускника за фахом в офісах відповідної компанії в 175 країнах світу.

Якщо Ви зацікавлені перспективою професійного становлення в галузі телекомунікацій, зарплати в якій зростають максимально швидко, запрошуємо приєднатися до наших студентів!

Нагадуємо, що останній термін подачи заяв до 18.00 23 серпня 2021р.