Іноземні слухачі Державного університету телекомунікацій у київському івенті «Kyiv Half Marathon»

12:20, 08-04-2019

6 квітня 2019 року іноземний слухач підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій Абубакар Елмагдад (Судан) узяв участь у марафоні.

Головне завдання кафедри української мови Державного університету телекомунікацій полягає у вивченні української мови іноземними слухачами підготовчого відділення. Особлива роль в досягненні цієї мети відводиться позитивній атмосфері на практичних заняттях.

Умовою занурення у  мовне середовище: слухати і спілкуватись українською мовою, читати тексти українською, говорити з носіями української мови.

Процес навчання не обмежується цікавими заняттями української мови в аудиторії, але це і цікаві майстер-класи, і екскурсії, і залучення іноземних слухачів у київському івенті «Kyiv Half Marathon», де вони активно спілкуються з киянами українською мовою.