Іноземні слухачі Підготовчого відділення ДУТ знайомляться з інноваційним змістом навчання кафедри менеджменту

09:40, 25-04-2019

23.04.2019 року за підтримки директора ННІГПД та завідувача кафедри української мови відбулася зустріч слухачів Підготовчого відділення  з завідувачем кафедри менеджменту та викладачами кафедри менеджменту.

Під час зустрічі абітурієнтам була надана детальна інформація щодо інноваційного змісту навчання кафедрою менеджменту Державного університету телекомунікацій, який застосовується у різних сферах навчально-наукової діяльності університету та про можливості подальшого працевлаштування після закінчення навчання. Було наголошено, що на кафедрі менеджменту працюють досвідчені викладачі, які дають високий рівень професійної підготовки та роблять навчальний процес цікавим та інноваційним, створюючи усі умови для наукового та творчого розвитку студентів.

На запитання абітурієнтів завідувачем кафедри менеджменту та викладачами було надано розгорнуті та науково-обґрунтовані відповіді. Зацікавило іноземних абітурієнтів те, що під час навчання вони матимуть можливість пройти курси та отримати сертифікати «1С: Підприємництво», «Парус» та «М.E.Doc», поспілкуватися з практиками-виробниками провідних українських компаній та носіями англійської мови.

Також привернула їхню увагу інноваційна модель навчання, яка дозволяє їм отримати сучасну, модернізовану, якісну та професійну вищу освіту.