Участь іноземних студентів і слухачів підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій у ІІІ Міжнародної конференції для іноземних студентів «УКРАЇНА І СВІТ: ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР»!

09:10, 17-05-2021

14 травня 2021 року іноземні студенти та слухачі підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій взяли участь у ІІІ Міжнародній конференції для іноземних студентів «УКРАЇНА І СВІТ: ОСВІТНЬО-КУЛЬТУРНИЙ ПРОСТІР» (в онлайн-форматі).

Іноземні студенти та слухачі підготовчого відділення Державного університету телекомунікацій взяли участь у секціях №1 та №2, де доповіді звучали українською мовою.

1. Сецка Кеба (Гамбія) студент 1-го курсу Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека. Тема доповіді: «Світ африканського міфу» (науковий консультант Стежко С.О.)
  2. Убах Кенечукву Франсіс (Нігерія) іноземний слухач підготовчого відділення. Тема доповіді: «Вивчення української мови у Державному університеті телекомунікацій» (науковий консультант Марченко Г.В.)
  3. Кетчават Ямеджіо Одрі (Камерун) іноземна слухачка підготовчого відділення. Тема доповіді: «Таємниці ландшафту сучасного Камеруну» (науковий консультант Ольховой І.О.)
  4. Мохамед Матані ( Судан) іноземна слухачка підготовчого відділення. Тема доповіді: «Поезія Судану: минуле і сучасне» (науковий консультант Кондратенко Н.Ю.)
  5. Лю Цзяї (Китай) іноземна слухачка підготовчого відділення. Тема доповіді: «Сім чудес Китаю» (науковий консультант Стежко С.О.)

Конференцію відкрив Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка В. Бугров, далі звучали вітальні слова від:

• А. Вітренка заступника Міністра з питань європейської інтеграції Міністерства освіти і науки України
  • Матті Маасікаса Голови Представництва Європейського Союзу в Україні
  • Ю. Гришиної Народної депутатки України, голови підкомітету з питань визої освіти Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій
  • В. Шейко Генерального директора Українського інституту.

На пленарному засіданні виступили:

Олена Шаповалова, Атаєв Тойли Аманмухаммедович, Тарас Кремінь, Діалло Ісса Садіо, Олена Задорожна.

Після конференції організатори та учасники обмінялися теплими словами подяки за організацію та участь.

Спеціалізація: Штучний інтелект