Літня школа для студентів магістрів в області ІТ-безпеки була організована в рамках проекту ЄС ENGENSEC

10:48, 16-09-2016

Літня школа ІТ-безпеки об'єднала кращих студентів з Технологічного інституту Блекінге (Карлскрона, Швеція), Вроцлавського технологічного університету (Вроцлав, Польща), Львівської політехніки (Львів, Україна), Харківського національного університету радіоелектроніки (Харків, Україна), Державного університету телекомунікацій (Київ, Україна) на базі Львівського політехнічного національного університету (Львів, Україна).

Офіційна частина почалася в понеділок, 27 червня. Андерс Карлссон (Технологічний інститут Блекінге, Карлскрона, Швеція), Оксана Євсєєва (Харківський національний університет радіоелектроніки, Україна) і Юрій Лах (Львівський політехнічний національний університет, Україна) звернулися з вітальним словом до студентів.

Після цього почався перший курс "Advanced Network & Cloud security". Професор Kurt Tutschku (Технологічний інститут Блекінге, Карлскрона, Швеція) та Оксана Євсєєва підготували для студентів лекції і тренінг по Інтернету речей, хмарним обчисленням і програмному забезпеченню.

Всі курси річної школи належать до набору ENGENSEC курсів подвійних дипломів, які були розроблені партнерами ENGENSEC. Вони направлені на поточні вимоги безпеки ІТ, які були визначені наукою і промисловістю.

Курс "Malware analysis" був представлений Олександром Адамовим (Харківський національний університет радіоелектроніки, Харків, Україна), "Secure software development" представив Томаш Сурмач (Вроцлавський технологічний університет, Вроцлав, Польща), "Web security" був представлений Іриною Соколянською (Технологічний інститут Блекінге, Карлскрона, Швеція), "Pentesting і Ethical Hacking" був представлений Andrian Piskozub (Львівська політехніка, Львів, Україна).

Деякі студенти Львівського політехнічного національного університету організували квест для членів Літньої школи. Квест був спрямований на дослідження основних місць Львова.

Церемонія закриття ENGENSEC Львівської літньої школи пройшла в п'ятницю, 8 липня. Андерс Карлссон, генеральний менеджер проекту ENGENSEC, і Юрій Лах, розробник курсу з Веб-безпеки та координатор проекту Львівського політехнічного національного університету, привітав студентів з успішним закінченням Літньої школи і подякував за їх участь.