Результати здачі іспиту групою УБДМ-51 з дисципліни кафедри УІКБ «Методи виявлення і реєстрації загроз інформаційній безпеці»

09:17, 14-01-2018

10 січня 2018 у навчальній групі УБДМ-51 викладачем Якименко Ю.М. був прийнятий іспит з дисципліни кафедри Управління інформаційної та кібернетічной безпекою «Методи виявлення і реєстрації загроз інформаційній безпеці».

З 16 студентів по списку навчальної групи не прибули на іспит - 8, а  вісім студентів здали його успішно. Високі оцінки знань ("А", 90-95) отримали і в кращу сторону відзначені Ковтун Ю.О., Чаликом С. В., Чухрою М. І. та Ячником В.О.

Перед здачею іспиту відбувся захист рефератів з актуальних спеціальних тем, пов'язаних із забезпеченням інформаційної безпеки організацій (підприємств, компаній).

Реферати були підготовлені студентами під час індивідуального самостійного вивчення дисципліни, як звітні документи по перевірці знань. У доповідях по рефератам були представлені оглядові матеріали за станом інформаційної безпеки в світі і Україні, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення.

Найбільш цікаві теми рефератів, виконані студентами Чухрою, Ященком та Ковтун, викликали активне обговорення (сучасні методи виявлення загроз в організації, вихід на універсальну модель захисту інформації, підходи до створення моделей з урахуванням ієрархічної структури побудови організацій і ін.). Студенти кваліфіковано відповідали на всі запитання та відгукнулися позитивно про здійснення заходу.

Бажаємо найкращих успіхів у завершенні екзаменаційної сесії і в подальшому навчанні!

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.