Кафедрі «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» 11 років!

13:02, 01-02-2018

Відлік створеня кафедри з назвою «Управління інформаційною безпекою » йде з 1 лютого 2007 року (Наказ від №26 від 31.01.2007 року).

У поточному році викладацький склад випускної кафедри УІКБ професійно вирішує завдання з навчання студентів університету - в напрямку їх підготовки  (галузь знань) «12 Інформаційні технології», спеціальністю «125, Кібербезпека», за спеціалізацією   «Управління інформаційною безпекою»  та  освітніми рівнями  Бакалавр і Магістр.

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це підготовлена еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації.

Знання та вміння, які студенти отримують під час навчання в Університеті, в основному відповідають сучасним вимогам роботодавців, але для майбутньої професійної діяльності необхідно постійно розширювати і поглиблювати свій інтелектуальний потенціал.

Кафедра Управління інформаційної та кібернетичною безпекою безперервно відстежує всі сучасні і перспективні напрямки в розвитку технологій безпеки, які дозволяють по-новому поглянути на світ в сфері кібербезпеки.

Високі знання та уміння придбані студентами  підвищує можливості їх майбутнього працевлаштування, як випускників «Університету».

Значними подіями в поточному навчальному році є:

• розпочато викладання дисципліни «Іноземна мова за фаховим спрямуванням»;
  • отримання завідуючем кафедри Курченко О.А. міжнародного сертифікату за програмою тренінгу "Впровадження системи управління інформаційною безпекою (СУІБ) на основі стандарту ISO/IEC 27001:2013";
  • організовано проведення курсу «Впровадження системи управління інформаційною безпекою на основі стандарту ISO / IEC 27001»;
  • поглиблення звязків (активна співпраця) з компаніями «BMS consulting», VEGA,  БЕЗПЕКА, «Агентство активного аудиту»,  ЕПОС;
  • практичне впровадження та активне обговорення з захистом результатів виконаних студентами рефератів з актуальних спеціальних тем, пов'язаних із забезпеченням інформаційної безпеки організацій (підприємств, компаній);
  • організовано відвідування студентами виставок  з тематикою БЕЗПЕКА;
  • обговорення законопроектів та змін в нормативних документах України з питань захисту інформації - в науковому гуртку кафедри;
  • проведення конкурсу студентських робіт на тему «Проблеми інформаційно-психологічної безпеки»;
  • організація відвідування та участі науково-педагогічних працівників кафедри разом із студентами науково-практичних конференцій в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченко.

Згідно впровадженню в університеті програми дисциплін інноваційного змісту навчання на кафедрі приділяється велика увага вдосконаленню  та постійно виконується  робота по скорегуванню   навчально-методичних матеріалів дисциплін.

Щиро вітаємо співробітників, студентів та випускників Кафедри УІКБ зі святом!

Бажаємо здоров’я, натхнення та успіхів в роботі!