Відвідування студентами навчальної групи УБД-31 XXIII міжнародної виставки «БЕЗПЕКА 2018»

13:14, 25-10-2018

Кафедрою Управління інформаційної та кібернетичної безпекою ННІЗІ 23 жовтня було організовано відвідування студентами навчальної групи УБД-31 XXIII міжнародної виставки «БЕЗПЕКА 2018», яка відбулася у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-Б).

На площі понад 4000 кв. м. близько 100 компаній з України, Німеччини, Польщі, Сполучених Штатів Америки демонструють технічні засоби і обладнання для забезпечення безпеки життєдіяльності, технічної функціональності, збереження і захисту об’єктів та протипожежного захисту. Понад 35% учасників «БЕЗПЕКИ 2018» — українські виробники та заплановано 8000 відвідувачів з усіх регіонів України.

На виставці гідно конкурують зі знаними брендами вітчизняне пультове та об’єктове обладнання, технічні засоби пожежно-охоронної сигналізації, побутові радіоелектронні пристрої ВЧ- і СВЧ-діапазону, радіостанції, відеодомофони, панелі виклику, плати, кабельне кріплення, системи охоронної сигналізації і контролю доступу, GSM-сигналізації, безперебійні блоки живлення, пульти охорони, зварювальне обладнання, сервери, сховища даних, робочі станції та багато іншого.

Студентам була представлена можливість не тільки оглянути обладнання та отримати професійну консультацію, а й на спеціальних демонстраційних стендах самостійно переконатися у можливостях інноваційних технологій від світових лідерів у сфері розробки і виробництва систем та засобів безпеки.

Найбільшу зацікавленість у студентів виявили новітні розробки, обладнання та інноваційні рішення у сфері технічних систем та засобів безпеки, систем і технічних засобів відеоспостереження, контролю доступу, охорони периметра, банківської та інформаційної безпеки, антитерористичного та оглядового обладнання, IT-обладнання. Так одна з інтелектуальних систем безпеки дозволяє виконувати охорону периметра, одночасно моніторити кілька зон і виводити попередження оператору. ЇЇ основні характеристики:

• протяжність контрольованої ділянки — до 40 км;
  • відсутність впливу магнітних полів тощо;
  • висока точність вимірювання і багаторівневий контроль;
  • розпізнавання зовнішнього впливу (людина, транспорт, врізка та ін.).

Доцент кафедри Якименко Ю.М. в рамках проведення занять з дисципліни “Системний аналіз інформаційної безпеки” коментував можливості представлених на виставці систем безпеки.  З питань інформаційної безпеки були розглянуті теми: система зберігання та обробки даних, безпека локальних і глобальних мереж; системна інтеграція, розробка і впровадження ІТ-рішень.

Відвідування виставки сприяло поглибленню у студентів придбаних знань під час навчання в університеті - в напрямку наповнення їх практичної спрямованності, що відповідає вимогам навчального процесу сьогодення.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.