Відвідування Міжнародного Форуму Людського Капіталу викладачами кафедри УІКБ

08:11, 15-09-2019

13 вересня 2019 року у Колонній Залі Київської міської державної адміністрації (м. Київ, вул. Хрещатик, 36) відбувся Міжнародний Форум Людського Капіталу «Україна Майбутнього», який реалізовується в рамках Соціального проекту «Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного».

Місія Міжнародного Форуму Людського Капіталу «Україна Майбутнього»: запустила в Україні ефективний «соціальний ліфт» шляхом реалізації концепції Навчання Впродовж Життя (Life Long Learning) в усіх областях України для реалізації українцями себе у своїй державі, зупинити масовий від’їзд у пошуках кращої долі в інші країни, та створити можливості повернення додому наших співвітчизників, які наразі працюють за кордоном.

Шляхи вирішення цих проблем обговорюють та шукають  провідні експерти з питань освіти, цифрових технологій та людського капіталу зі Швеції, Німеччини, США, Литви, Норвегії та України.

Згідно плану були також виступи з доповідями в напрямках:

• як досягти успіху в Україні завдяки власним знанням, навичкам та здібностям;
  • чому важливо продовжувати навчатись після школи та університету впродовж всього життя;
  • як зупинити масову міграцію українців в інші країни у пошуках кращої долі та інші.

Викладачі кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою - Мордас І.В. та Мужанова Т.М. відвідали цей Форум і збагатили себе новими знаннями піднятими на ньому питань.