Відвідування IT-виставки MUK EXPO 2019 викладачем та студентами кафедри УІКБ

11:44, 13-10-2019

2 жовтня викладач кафедри “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” доцент Якименко Юрій Михайлович відвідав виставку MUK EXPO 2019, яка відбулася в Києві, за адресою: Виставковий центр АККО Інтернешнл, проспект Перемоги, 40Б, місто Київ, Україна.

Кафедра УІКБ Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій відповідно до концептуально нової освітньої моделі «12 кроків до якісної освіти», що здійснюється в універсітеті, вчить студентів тому, що потрібно і так, як потрібно - теоретично і практично. Теоретична підготовка здійснюється на основі сучасного розвитку науки і техніки в галузі інформаційної та кібернетичної безпеки, і орієнтована на компетенціях, що пред'являються компаніями-партнерами до випускників університету як фахівцям. Практичні заняття повинні бути максимально наближені до виконання вимог нормативно-законодавчих документів України до організації навчального процесу з підготовки висококваліфікованих і конкурентоспроможних фахівців, які в повній мірі відповідають потребам сучасного ринку праці. На кафедрі в центрі постійної уваги знаходиться вдосконалення навчально-матеріальної бази, оновлення програмно-апаратного комплексу та програмного забезпечення. Відвідування виставок дозволяє отримати інноваційні пропозиції щодо впровадження та експлуатації новинок у розвитку інформаційних технологій та забезпечення їх безпеки. Ці набуті знання дозволять також удосконалювати навчальний процес.

Тому кафедра щорічно практикує організацію відвідування студентами навчальних груп інституту виставок, що проводяться національними компаніями в області безпеки інформаційних технологій (інформаційної та кібернетичної безпеки) спільно з участю міжнародних партнерів. Знання, отримані на виставці, при ознайомленні з технічними новинками і пропозиціями щодо їх застосування, дозволить студентам підвищити свій професійний рівень готовності як конкурентоспроможного фахівця після закінчення університету.

Разом з викладачем кафедри УІКБ виставку відвідали студенти групи УБД-31, на яких вона справила гарне враження.

Виставка МУК-ЭКСПО 2019 оцінюється як  найбільш масштабна подія в корпоративної ІТ-індустрії, в якій щороку беруть участь понад 1500 провідних українських і зарубіжних фахівців у галузі інформаційних технологій.

Організатор виставки: Компанія МУК.

На виставковій експозиції були представлені розробки зі своїми інноваціями від провідних компаній галузі - IT/ИТ, digital, електронна комерція.  Нові продукти, технології та актуальні тренди: від більш ніж 50 провідних виробників: APC, Autodesk, Cisco, Check Point, Commscope, Dell EMC, EnGenius, Fortinet, FS Group, Fujitsu, Grandstream Networks, IBM, Juniper Networks, Microsoft, NetApp, Oracle, PacketLight, Penta Security, Quest Software, Radware, SaneBox, StarWind, Tripp Lite, Veeam, VMware та інших.

Інноваційними партнерами на виставці виступили  відомі компанії на ринку України та за кордоном:

На виставці були проведені спеціалізовані конференції:

• тематичні сесії доповідей присвячені актуальним проблемам інформаційної безпеки  від світових виробників: нові продукти, технології та актуальні тренди;
  • все про ІБ: Security HUB і рішення лідерів індустрії для захисту від кіберзагроз: Cisco, Check Point, IBM та інших;
  • нова конференція про хмарні рішення Cloud HUB.

На виставці працювали понад 300 експертів - співробітників групи компаній МУК і компаній-виробників (вендорів), які надавали професійні консультації і кваліфіковані відповіді на всі запитання.

Тематика експертних виступів згідно розкладу:

по Security HUB

• Сучасні тенденції поширення кіберзагроз в 2019
    Олег Стародуб
  • Secure Internet Gateway - захист від загроз для розподілених мереж
    Андреас Шобер
  • Cisco Endpoint Security Analytics (CESA)
    Bernhard Kaiserer
  • Захищений SD-WAN
    Ігор Д’ячков
  • Підготовка до атак. Що ми можемо протиставити?
    Олександр Кузяк
  • Penta Security: новий вигляд та функції 2019
    Ілля Головацький
  • Check Point CloudGuard: Захист хмарних інфраструктур IaaS та SaaS
    Fantastic Four of Optical DCI
    Михайло Коденцов
  • Кібератаки та кіберзагрози у 2018-2019 в комерційному секторі
    Павло Родіонов
  • Захист Email - тренд #1 в світі серед провідних компаній
    Євген Верзун

по Cloud HUB

• Комплексна інформаційна безпека на базі сервісів Microsoft
    Наталія Бурлакова
  • Quest: управління платформою Microsoft, зручні інструменти міграції
    Сергій Бобров
  • Приклади застосування Автономних хмарних сервісів Oracle та їх переваги для бизнесу у порівнянні з класичними технологіями
    Володимир Овчинніков
  • Прискорення цифрової трансформації бізнесу з хмарними рішеннями для сучасних робочих місць, додатків, систем зберігання та обробки даних
    Ігор Квитко
  • Нові можливості для бізнесу з хмарними сервісами від МУК
    Олексій Маркуц

Окремі цікаві професійні матеріали по виступам>>>

Отримана на Виставці інформація, після її доведення до викладачів кафедри УІКБ, буде використана ними в своїх навчальних дисциплінах

Для студентів ця інформація буде корисною  при участі в науково-практичних семінарах (конференціях) і при підготовці матеріалів дипломніх робіт, в засвоєнню практичних знань за фахом.