Участь студентів Державного університету телекомунікацій на відзначенні Міжнародного дня студента у Солом’янському районі

18:06, 26-11-2019

19.11.2019 у Солом’янському районі молодь району привітали з Міжнародним днем студента. З нагоди свята в.о. голови райдержадміністрації Володимир Бялковський та народний депутат Роман Грищук відзначили кращих студентів солом’янських ВНЗ, які не лише досягли значних результатів у навчанні, але також беруть активну участь у житті студентства.

Від Державного університету телекомунікацій на зустрічі були присутні по одному представнику з кожного із його інститутів: від інституту Телекомунікацій Демченко Олександр, від інституту Інформаційних технологійСлободяник Віталій, від інституту Захисту інформаціїГончаренко Наталія.

«Один із сьогоднішніх подарунків – годинник – нехай буде вам згадкою про те, що найголовніше в нашому житті – час. Тому не витрачайте його даремно! Мрійте, рухайтесь, і все у вас буде на висоті! А ми зі свого боку будемо завжди вам допомагати та підтримувати», - зазначив Володимир Бялковський.

Згадав про своє студентство та побажав молоді самореалізації народний депутат Роман Грищук. За його словами, розвиток освіти в Україні та здобуття якісних знань – сьогодні пріоритетне завдання для держави.

Окрім привітань, кращим студентам вищих навчальних закладів, що розташовані у районі, вручили листи-подяки, символічні кубки переможців та подарунки.

На території району сьогодні навчається більше 65 тис. студентів, що робить його одним з найбільших студентських районів Києва. Тут працюють заклади вищої освіти, відомі не лише в Україні, а й за її межами, а саме:

• Національний технічний університет України «Київський політехнічний  інститут імені Ігоря Сікорського»,
  • Національний авіаційний університет,
  • Державний університет телекомунікацій,
  • Національна академія внутрішніх справ,
  • Київський національний університет будівництва і архітектури.

Також у районі проводять свою діяльність Інститут управління і права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та Інститут історичної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

З повною версією новини можна ознайомитися на офіційному сайті Соломянської районної державної адміністрації за наступним посиланням.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.