Актуальні проблеми та перспективні напрями управління інформаційною та кібернетичною безпекою розглянуті на засіданні гуртка кафедри УІКБ

11:43, 06-12-2019

3 грудня 2019 року на кафедрі  “Управління інформаційною та кібернетичною безпекою” (УІКБ) відбулось засідання студентського наукового гуртка на тему «Актуальні проблеми та перспективні напрями управління інформаційною та кібернетичною безпекою» (керівник гуртка - доцент кафедри, к.т.н., с.н.с. Щебланін Юрій Миколайович).

Згідно інноваційного змісту навчання,  впровадженого в універсітеті і втіленого на кафедрі, метою функціонування гуртка є:

• ознайомлення із проблематикою галузі «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою»,
  • глибше вивчення окремих питань,
  • формування у студентів основних професійних знань і вмінь, необхідних для подальшої самостійної роботи,
  • оволодіння прийомами та навичками ведення наукової дискусії.

На поточному засіданні кафедри поглибленно розглядались питання та перспективи використання технології blockchain в процесі побудови та експлуатації рішень в сфері інформаційної безпеки.

Активно студентами обговорювалися думки експертів та відомі технологічні рішення щодо використання blockchain в процесі забезпечення цілісності, доступності та конфіденційності інформації.

Набуті знання дозволять студентам реалізовувати одну з компетенцій роботодавців, що пред'являються до випускників: здатність використовувати теоретичні знання і практичні навички для оволодіння основами теорії і методів досліджень в області інформаційної безпеки.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.