XS
SM
MD
LG
 Рекомендації з профілактики COVID-19
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

На новий рівень практику проведення захисту контрольних робіт з навчальних дисциплін кафедри УІКБ

17:40, 11-01-2020

Відповідно до концептуально нової освітньої моделі «12 кроків до якісної освіти», реалізованої в університеті, на кафедрі "Управління інформаційноїю та кібернетичною безпекою" (УІКБ) Навчально-наукового інституту захисту інформації Державного університету телекомунікацій відбувся захист контрольних робіт по темі "Впровадження стандартів з інформаційної безпеки в організаціях України" навчальної дисципліни "Стандарти інформаційної та кібербезпеки".

 
 

Робота виконувалася студентами навчальних груп БСД-21,22,23; СЗД-21,22 і УБД-21, під керівництвом викладача кафедри доцента Якименко Ю.М., з метою набуття ними знань за стандартами, як нормативними документами і спрямованими на забезпечення високого рівня інформаційної безпеки будь-якої організації.

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Основними вимогами роботодавців є знання і вміння їх використання в напрямах: Знання і розуміння стандартів інформаційної безпеки - ISO 27k.

 
 

Для дослідницької розробки було запропоновано всього 30 стандартів-міжнародних і національних, діючих в Україні.

Серед основних стандартів, це:

 • ДСТУ ISO/IEC 27001:2015;
 • ДСТУ ISO/ІЕС 27002:2015;
 • ДСТУ ISO/ІЕС 27005:2015;
 • ДСТУ ISO/ІЕС 27006:2015
 • ДСТУ ISO/IEC 27007:2018
 • ДСТУ ISO/IEC 27009:2018;
 • ДСТУ ISO/IEC 27032:2016;
 • ДСТУ ISO/IEC 27035-1:2018;
 • ДСТУ ISO/IEC 27035-2:2018;
 • ДСТУ ISO/IEC 15408-(1,2,3 части):2017;
 • ДСТУ ISO/IEC TR 13335(1,2,3 части):2003;
 • ДСТУ ISO/IEC TR 13335-(4,5 части):2005;
 • ISO 19011:2018;
 • ISO/ІЕС 27003;
 • ІSО/ІЕС 27004;
 • ISO/ІЕС 31000:2018.

В ініціативному порядку студентами групи БСД-21 були виконані (після затвердження керівником) роботи з практичним заломленням реалізації вимог стандартів на прикладах окремих компаній! Найбільш детально були викладені теми:

 • Метод аналізу сценаріїв як інструмент ідентифікації кіберризиків.
 • Ймовірність та збиток як кількісна міра ризики.
 • Політики інформаційної безпеки. Огляд «тематичних» політик інформаційної безпеки.
 • Підходи до впровадження кібербезпеки.
 

В кращу сторону за якістю виконаної роботи відзначені роботи студентів групи БСД-21:

 • Контролі кібербезпеки.Управління ідентифікацією (Іллюша-Моїсеєв).
 • Кібератаки і кіберзагрози. Огляд, класифікація, статистика (Колесник).
 • Метод АНАЛІЗУ сценаріїв як інструмент ідентіфікації кіберрізіків (Кравець-Сироватський).
 • Детальний аналіз кібератак. Атрибути атак (Савчук).
 
 
 
 
 
 

Набуті знання, які були продемонстровані на кафедрі при захисті результатів дослідження контрольної роботи, сприяють забезпеченню конкурентних переваг з питань працевлаштування студентів за фахом, і одночасно відповідають потребам і компетенціям компаній-партнерів (роботодавців) на сучасному ринку праці.

*******

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Управління інформаційною та кібернетичною безпекою за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Управління інформаційною та кібернетичною безпекою складає 21800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (26800 грн. на рік) та НАУ (24000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків.

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 8 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів ІТ-спеціаліст, Smart technologies, «Агенство активного аудиту», що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри ІТ-спеціаліст, Smart technologies, «Агенство активного аудиту» на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Переглядів: 1 091