Студент групи УБД-41 Поляков Дмитро Андрійович успішно здав тест IELTS у Британській Раді

20:27, 23-01-2020

Вітаємо студента групи УБД-41 (за кафедрою УІКБ) Полякова Дмитра Андрійовича, який  у результаті успішного проходження тесту IELTS у Британській Раді отримав загальний бал 7.0 за кожний розділ тесту IELTS, що відображатиме рівень володіння англійською мовою: добре володіє складною мовою і розуміє докладні міркування.

Студент отримав сертифікат, який підтвержує  проходження тесту IELTS від Британської Ради (Україна) і є запорукою успішного профессійного навчання на далі.

Про  Британську Раду в Україні та ELTS

Британська Рада – це міжнародна організація Сполученого Королівства.

Британська Рада в Україні вже 25 років зміцнює зв‘язки між Україною та Сполученим Королівством у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, розбудови вищої освіти та суспільства і надає українцям можливості здобути освіту англійською мовою задля професійного і особистого розвитку.

У сфері викладання англійської мови Британська рада співпрацює із Міністерством освіти та науки, залучила в свої освітні програми протягом року більш ніж 125 університетів України і постійно проводить внутрішнє навчання для викладачів освітніх закладів: щороку проводить тренінгові курси для 37 тисяч викладачів - протягом року через Київську школу проходить близько 3 тисяч учнів, на яких  проводяться понад 13 тисяч іспитів та тестів.

Британська рада у сфері вищої освіти налагоджує зв‘язки між Сполученим Королівством та Україною у таких галузях як зв‘язки між університетами і роботодавцями, а також інтернаціоналізації вищої освіти та забезпечення її якості.

ELTS (International English Language Testing System або міжнародна система визначення рівня англійської мови) - це найпопулярніший тест з англійської мови у світі. Він розроблений провідними світовими експертами з оцінки мовних навичок та дозволяє оцінити всі ваші навички англійської: читання, письмо, слухання та говоріння.

Тест IELTS дає надійний спосіб для того, щоб:

• Використовувати найпопулярніший у світі тест з англійської мови як випускний іспит для студентів вищих навчальних закладів, щоб вони могли після їх закінчення бути конкурентноздатними на сучасному ринку праці.
  • Брати роботодавцями працівників із належним рівнем досягнень у англійській мові.

Тест показує можливість використовувати англійську мову для навчання, роботи та життя в англомовному середовищі.

У більшості країн, де основною мовою є англійська, для подання заявки на роботу або університетські курси - або для вступу до університету, необхідно мати докази володіння англійською мовою на належному рівні.

Підтвердження навичок англійської за допомогою тесту IELTS дозволяє також отримати кращу роботу або швидше просуватися по кар'єрній сходинці в рідній країні.

Існують два типи тесту IELTS: тест IELTS Academic і тест IELTS General Training.

Тест IELTS Academic створений для тих, хто має високі освітні цілі та бажає навчатися на бакалавраті чи здобувати післядипломну освіту в будь-якому куточку світу, або - працювати в професійній організації в англомовній країні.

Тест IELTS General Training створений для тих, хто хоче мати можливість підтвердити навички володіння англійською мовою в усьому світі та вільно навчатися, працювати в англомовній країні або в рідній країні, а також емігрувати до англомовної країни.

За результатами проходження тесту IELTS отримується загальний бал від 0 до 9 за кожний розділ тесту IELTS, що відображатиме рівень володіння англійською мовою. У Формі звіту з тесту буде показаний бал за кожну з чотирьох навичок (слухання, читання, письмо та говоріння), а також загальна кількість набраних балів. За кожний розділ тесту можна отримати загальну суму балів у вигляді цілого числа (наприклад, 5,0; 6,0; 7,0) або половинного числа (наприклад, 5,5; 6,5; 7,5). Дізнатися більше про те, що означає бал, можна на сайті.

Так, бал 7.0  означає:

Band 7

Good user

You have an operational command of the language, though with occasional inaccuracies, inappropriate usage and misunderstandings in some situations. Generally you handle complex language well and understand detailed reasoning.

Band 7 Хороший користувач. Ви володієте мовою, але іноді допускаєте неточності, неправильне використання і нерозуміння в деяких ситуаціях. Як правило, ви добре володієте складною мовою і розумієте докладні міркування.

Найвищий бал 9.0 – це:

Досвідчений користувач Band 9 Ви повністю володієте мовою. Ви використовуєте англійську мову правильно, точно і вільно, і ви демонструєте повне розуміння.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.