XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Викладачі кафедри УІКБ взяли участь в онлайн-конференції «BIT-онлайн. Україна»

12:36, 07-10-2020

Викладачі кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Якименко Ю.М. та Мужанова Т.М. взяли участь в конференції «BIT-онлайн. Україна», яка відбулася онлайн 23 вересня 2020 року.

На конференції було розглянуто широке коло питань, пов'язаних з інформаційними технологіями - від зберігання даних до мережевих і хмарних технологій.

Відповідно до програми заходу виступили фахівці провідних компаній у сфері ІТ та кібербезпеки.

Представник компанії GIGACLOUD Л. Дорошенко у своїй доповіді висвітлив переваги використання хмарних технологій. За його словами, компанії-партнери GIGACLOUD, що користуються хмарними послугами, не тільки самі більше заробляють, але й створюють умови для кращої роботи своїх клієнтів. GIGACLOUD надає допомогу своїм партнерам при сайзингу та проектуванні, безкоштовно переміщує їхні сервіси та сервіси їхніх клієнтів у свою хмару, будує рішення на різних майданчиках та платформах.

О. Іллюша, ESET в Україні, поінформував про найбільш поширені види загроз та найактивніші APT-угрупування у 2020 році. Також він ознайомив учасників із основними принципами і технологіями, які використовує компанія ESET у своїх продуктах: резервне копіювання та відновлення, шифрування даних, багатофакторна аутентифікація, комплексний захист кінцевих точок, виявлення та реагування на підозрілі дії, захист від витоку даних, мережевий захист.

Д. Бєлов, UCLOUD, у своєму виступі відзначив, що наслідками пандемії COVID-19 для компанії UCLOUD стали декілька нововведень, які часто мали позитивний вплив на розвиток компанії. Серед них переведення багатьох працівників на віддалену роботу, резервування усієї системи, резервне копіювання віртуальних машин, серверів, робочих станцій тощо, створення команд для виконання завдань у сфері ІТ та кібербезпеки у віддаленому режимі із відповідним забезпеченням дистанційної роботи, підтримка партнерської мережі, яка дозволила використовувати досвід компаній-партнерів для вирішення завдань у нових умовах, взаємне навчання для забезпечення високих стандартів роботи.

Г. Лукьянченко, представник компанії ZYXEL, представив хмарну систему управління мережевим обладнанням Nebula, яка забезпечує виконання таких функцій як закупівлі та монтаж обладнання, безпечний доступ до нього, моніторинг обладнання та програмних платформ, зберігання даних, здійснення складних оновлень та змін у налаштуванні, управління користувачами і пристроями. Експерт зазначив, що така система гарантує готовність пристрою до роботи ще до її початку завдяки віддаленій реєстрації, постійний доступ до пристрою у будь-який час і з будь-якого місця, де є вихід в Інтернет.

Також у рамках онлайн-конференції відбулося засідання круглого столу щодо стратегії Cloud First в Україні та долі законопроекту №2655 «Про хмарні послуги», який у першому читанні був прийнятий Верховною Радою України 16 липня 2020 року.

В обговоренні взяли участь Народний депутат України 9-го скликання О. Федієнко, виконавчий директор Комісії з питань науки та ІТ УСПП О. Гусєв, Голова Ради Асоціації «Телекомунікаційна палата України» Т. Попова, Генеральний директор компанії De Novo М. Агєєв, CEO компанії GIGACLOUD А. Коханевич, засновник групи компаній «Адамант» І. Пєтухов, представники SMARTSOLUTIONS LAW GROUP Г. Дмитриченко-Кулеба та О. Папуця.

Експерти зійшлися на думці, що прийняття законопроекту №2655 є нагальним завданням, оскільки він відкриває перспективи використання хмарних послуг органами державного управління, а наявні погрішності у подальшому будуть доопрацьовані.

Відеозапис конференції можна подивитися за посиланням.

Набуті знання під час онлайн-передачі будуть використані викладачами кафедри в навчальному процесі.

Додаток

*****

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Управління інформаційною та кібернетичною безпекою за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Управління інформаційною та кібернетичною безпекою складає 21800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (26800 грн. на рік) та НАУ (24000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків.

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 8 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів ІТ-спеціаліст, Smart technologies, «Агенство активного аудиту», що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри ІТ-спеціаліст, Smart technologies, «Агенство активного аудиту» на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Переглядів: 430