Викладачі кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою взяли участь в онлайн - Форумі із кібербезпеки 2020. Фiнансовий сектор

08:33, 23-10-2020

Викладачі кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ) Якименко Ю.М. та Мужанова Т.М. взяли участь в Форумі із кібербезпеки 2020. Фiнансовий сектор, який відбувся  8 жовтня 2020, online.

На Форумі було розглянуто широке коло питань, пов'язаних з інформаційними технологіями – від змін і викликів, які  приніс 2020 рік для економіки в цілому, зокрема і для фінансового сектору, включаючи інформаційну безпеку  (ІБ). Ріст загроз і ризиків ІБ все більше вимагає від українських компаній постійного оперативного перегляду стратегії, а також нових підходів до процесів інформаційної  безпеки для збереження конкурентоспроможності свого бізнесу. Тому Форум із кібербезпеки 2020. Фiнансовий сектор, організований групою компаній БАКОТЕК і вендором рішень із кібербезпеки, компанією McAfee, єактуальним і  став платформою для обміну досвідом, новими підходами та технологіями, які варто використовувати в стратегії  ІБ для попередження загроз та мінімізації сучасних ризиків.

У форумі виступили спеціалісти, керівники ІБ-напрямків фінансових організацій, а також регулятор (НБУ) з питань ІБ.

На форумі були представлені рішення актуальних задач ІБ, особливо в банківській системі України ; питання організації віддаленої роботи співробітників в умовах COVID-2020, перспективи розвитку засобів інформаційного захисту для фінансової галузі і інші.

Організаторами форуму виступили компанії: McAfee та БАКОТЕК.

McAfee -  є однією з провідних незалежних компаній в області кібербезпеки. Роблячи ставку на силу співпраці і спільної роботи, McAfee створює рішення для бізнесу і споживачів, які роблять наш світ безпечнішим. Розробляючи рішення, які взаємодіють з продуктами інших компаній, McAfee допомагає підприємствам створювати добре організовані, по-справжньому інтегровані середовища кіберзахисту. В таких середовищах забезпечення захисту, виявлення загроз і усунення вразливостей здійснюються синхронно, спільними зусиллями різних засобів захисту. Співпрацюючи з іншими представниками галузі ІБ, компанія McAfee очолює ініціативу щодо об'єднання зусиль в боротьбі з кіберзлочинністю в інтересах усіх учасників.

БАКОТЕК –міжнародна група компаній, яка лідирує у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та поставляє рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value Added IT-дистриб'ютор, БАКОТЕК надає професійну до- і пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. Територіально група компаній працює в 26 країнах на ринках Центральної та Східної Європи, Балкан, Балтії, Кавказу, Центральної Азії з офісами у Празі, Кракові, Ризі, Мінську, Києві, Баку та Нур-Султані.

БАКОТЕК – офіційний дистриб'ютор McAfee в Україні. У разі виникнення питань щодо рішень McAfee, будь ласка, пишіть на mcafee@bakotech.com.

Спочатку форуму був запропоновано пройти - тестування з питань:

1. Які проблеми ІБ вийшли для Вас на перший план в 2020?
  2. З якими новими загрозами Ви зіткнулися в 2020?
  3. Оцініть рівень готовності вашої компанії протистояти АРТ-атакам (цілеспрямовані атаки)?
  4. Чи відчуває ваша компанія дефіцит кадрів у сфері ІБ?
  5. Яка пріоритетна задача стоїть перед вами на поточний момент?
  6. Наскільки для Вас актуально використання хмарних сервісів в бізнес процесах?
  7. Наскільки актуальна в поточних умовах нормативна база регулятора (НБУ)?
  8. Яка основна причина витоку даних, на поточний момент, у вашій організації?
  9. Які у вас плани щодо побудови SOC?
  10. Чи використовуєте ви дані про погрози (IoC, feeds etc.), що надаються сторонніми рішеннями?
  11. Чи використовуєте Bи інструменти для розслідування інцидентів та пошуку ІоС у вашій інфраструктурі?

СПІКЕРИ

Набуті знання під час онлайн-передачі будуть використані викладачами кафедри в навчальному процесі.

Найбільш цікаві матеріали  виступів на Форумі викладені в фотографіях нижче.

Фотографії

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.