XS
SM
MD
LG
Державний університет телекомунікацій

Адреса:
03110, Україна
м. Київ, вул. Солом'янська, 7
Контактна інформація:
Державний університет телекомунікацій

Викладачі кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою взяли участь в онлайн - Форумі із кібербезпеки 2020. Фiнансовий сектор

08:33, 23-10-2020

Викладачі кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ) Якименко Ю.М. та Мужанова Т.М. взяли участь в Форумі із кібербезпеки 2020. Фiнансовий сектор, який відбувся  8 жовтня 2020, online.

На Форумі було розглянуто широке коло питань, пов'язаних з інформаційними технологіями – від змін і викликів, які  приніс 2020 рік для економіки в цілому, зокрема і для фінансового сектору, включаючи інформаційну безпеку  (ІБ). Ріст загроз і ризиків ІБ все більше вимагає від українських компаній постійного оперативного перегляду стратегії, а також нових підходів до процесів інформаційної  безпеки для збереження конкурентоспроможності свого бізнесу. Тому Форум із кібербезпеки 2020. Фiнансовий сектор, організований групою компаній БАКОТЕК і вендором рішень із кібербезпеки, компанією McAfee, єактуальним і  став платформою для обміну досвідом, новими підходами та технологіями, які варто використовувати в стратегії  ІБ для попередження загроз та мінімізації сучасних ризиків.

У форумі виступили спеціалісти, керівники ІБ-напрямків фінансових організацій, а також регулятор (НБУ) з питань ІБ.

На форумі були представлені рішення актуальних задач ІБ, особливо в банківській системі України ; питання організації віддаленої роботи співробітників в умовах COVID-2020, перспективи розвитку засобів інформаційного захисту для фінансової галузі і інші.

Організаторами форуму виступили компанії: McAfee та БАКОТЕК.

McAfee -  є однією з провідних незалежних компаній в області кібербезпеки. Роблячи ставку на силу співпраці і спільної роботи, McAfee створює рішення для бізнесу і споживачів, які роблять наш світ безпечнішим. Розробляючи рішення, які взаємодіють з продуктами інших компаній, McAfee допомагає підприємствам створювати добре організовані, по-справжньому інтегровані середовища кіберзахисту. В таких середовищах забезпечення захисту, виявлення загроз і усунення вразливостей здійснюються синхронно, спільними зусиллями різних засобів захисту. Співпрацюючи з іншими представниками галузі ІБ, компанія McAfee очолює ініціативу щодо об'єднання зусиль в боротьбі з кіберзлочинністю в інтересах усіх учасників.

БАКОТЕК –міжнародна група компаній, яка лідирує у сфері фокусної Value Added IT-дистрибуції та поставляє рішення провідних світових IT-виробників. Позиціонуючи себе як True Value Added IT-дистриб'ютор, БАКОТЕК надає професійну до- і пост-продажну, маркетингову, технічну підтримку для партнерів та кінцевих замовників. Територіально група компаній працює в 26 країнах на ринках Центральної та Східної Європи, Балкан, Балтії, Кавказу, Центральної Азії з офісами у Празі, Кракові, Ризі, Мінську, Києві, Баку та Нур-Султані.

БАКОТЕК – офіційний дистриб'ютор McAfee в Україні. У разі виникнення питань щодо рішень McAfee, будь ласка, пишіть на mcafee@bakotech.com.

Спочатку форуму був запропоновано пройти - тестування з питань:

 1. Які проблеми ІБ вийшли для Вас на перший план в 2020?
 2. З якими новими загрозами Ви зіткнулися в 2020?
 3. Оцініть рівень готовності вашої компанії протистояти АРТ-атакам (цілеспрямовані атаки)?
 4. Чи відчуває ваша компанія дефіцит кадрів у сфері ІБ?
 5. Яка пріоритетна задача стоїть перед вами на поточний момент?
 6. Наскільки для Вас актуально використання хмарних сервісів в бізнес процесах?
 7. Наскільки актуальна в поточних умовах нормативна база регулятора (НБУ)?
 8. Яка основна причина витоку даних, на поточний момент, у вашій організації?
 9. Які у вас плани щодо побудови SOC?
 10. Чи використовуєте ви дані про погрози (IoC, feeds etc.), що надаються сторонніми рішеннями?
 11. Чи використовуєте Bи інструменти для розслідування інцидентів та пошуку ІоС у вашій інфраструктурі?

СПІКЕРИ

Набуті знання під час онлайн-передачі будуть використані викладачами кафедри в навчальному процесі.

Найбільш цікаві матеріали  виступів на Форумі викладені в фотографіях нижче.

*****

Фотографії

детальніше

Шановний абітурієнт!

До Вас звертається член приймальної комісії кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Державного університету телекомунікацій.

Ви подали заяву для вступу на спеціальність Управління інформаційною та кібернетичною безпекою за якою здійснюється підготовка на нашій кафедрі.

Дана спеціальність є однією з найбільш затребуваних та популярних спеціальностей на ринку праці.

Ми пропонуємо якісну освіту за помірною ціною. Вартість підготовки за спеціальністю Управління інформаційною та кібернетичною безпекою складає 21800 грн. на рік, що значно нижче ніж у КПІ (26800 грн. на рік) та НАУ (24000 грн. на рік).

Якщо Вами до приймальної комісії будуть надані оригінали документів та сплачено за навчання, Ви гарантовано станете студентом нашої кафедри.

На кафедрі зроблено все можливе для того щоб збулися мрії студента та його батьків.

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою готує висококваліфікованих і затребуваних на ринку праці фахівців по одній із найбільш престижних спеціальностей для галузі інформаційних технологій.

Кафедрою укладено 8 договорів про співпрацю з компаніями, які є потенційними роботодавцями наших випускників.

В освітньо-професійній програмі кафедри в межах навчального процесу сплановано отримання сертифікатів компаній-партнерів ІТ-спеціаліст, Smart technologies, «Агенство активного аудиту», що надає право нашому випускнику отримати перше високооплачуване робоче місце в компанії, по якій отримано сертифікат, як в нашій країні, так і за кордоном.

Втілений на кафедрі інноваційний зміст навчання забезпечує навчання нашого студента тому, що потрібно і як потрібно, теоретично і практично, відповідно до компетенцій компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Це дозволяє нашому студенту мати фахову перевагу на ринку праці.

Для повноцінного оволодіння теоретичними знаннями та практичними уміннями і навиками майбутньої професії, навчання по спеціальності на нашій кафедрі починається з 1-го курсу, а не з 3-го, як на аналогічних кафедрах інших університетів.

Половина навчальних занять, відповідно до вимог компаній-партнерів кафедри, проводиться практично з використанням сучасного програмного забезпечення на апаратно-програмних комплексах та обладнанні останнього покоління, які використовуються компаніями-партнерами кафедри у своїй роботі. Це дозволяє нашому студенту оволодіти сучасними практичними уміннями і навиками, які необхідні для успішної роботи в компаніях.

В компаніях ІТ галузі велика увага приділяється знанню англійської мови. Для оволодіння англійською мовою на кафедрі втілена система її поглибленого вивчення, яка забезпечує засвоєння англійської мови за час навчання на рівня міжнародного стандарту В2.

На нашій кафедрі посилено вивчається англійська мова, яка необхідна для успішної роботи за спеціальністю. На 1-му та 2-му курсах заняття по англійській мові проводяться 3 пари на тиждень з урахуванням термінології кафедри. На 3-му, 4-му, 5-му курсах по всім дисциплінам, які викладаються на кафедрі 20% занять проводяться англійською мовою, що надає конкурентну перевагу нашим випускникам.

Відповідно до вимог науково-технічного прогресу та компетенцій компаній для оволодіння практичними уміннями і навиками на кафедрі створена сучасна навчально-матеріальна база. Вона укомплектована програмним забезпеченням, апаратно-програмними комплексами та сучасним обладнанням компаній-партнерів кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою. Навчально-матеріальна база кафедри визнана однією з найкращих в Україні, про це свідчить гран-прі у номінації «Інноваційний розвиток навчально-лабораторної бази», яким нагороджена кафедра у 2019 році Міністерством освіти і науки України та Президентом Національної академії педагогічних наук України.

Навчальні класи та навчальні лабораторії укомплектовані сучасним обладнанням останнього покоління, програмно-апаратними комплексами та програмним забезпеченням компаній-партнерів кафедри. Це дозволяє нашим студентам навчатися по компетенціям компаній-партнерів кафедри – потенційних роботодавців. Всі приміщення кафедри забезпечені безкоштовним доступом до швидкісної мережі Інтернет, що дозволяє нашим студентам користуватись у навчанні ресурсом електронної бібліотеки Університету, періодичними світовими виданнями у галузі інформаційних технологій, використовувати дистанційне навчання Moodle та електронний розклад занять.

Кафедрою організовуються і проводяться навчальні практики на виробничих базах в компанія-партнерах кафедри ІТ-спеціаліст, Smart technologies, «Агенство активного аудиту» на 2-му курсі – ознайомча практика, для отримання первинних знань про професію; на 3-му курсі – виробнича практика, для набуття студентом практичних умінь виконання майбутніх службових обов’язків; на 4-му курсі переддипломна практика, для практичного застосування та удосконалення набутих теоретичних знань. Це дає можливість студенту краще зрозуміти суть спеціальності, за якою він навчається, та набути практичного досвіду роботи у компаніях і показати себе з кращого боку, щоб компанія була зацікавлена взяти його на роботу. Під час практик кращим студентам пропонується працевлаштування в цих компаніях.

Навчаючись за спеціальністю кафедри, Ви за доступною ціною отримаєте якісну вищу освіту, і що особливо важливо, отриманий під час навчання сертифікат компанії-партнера кафедри, гарантує Вам перше високооплачуване робоче місце.

Увага! Шановні абітурієнти!
В нашому університеті за зверненням студента з 1 курсу дозволяється помісячна оплата за навчання!
Читайте також

Про кафедру

Кафедра Управління інформаційною та кібернетичною безпекою

Отримати консультацію

Ваш запит на зворотній дзвінок отримає завідуючий кафедрою
Надіслати запит

Абітурієнту

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Спеціалізація: Управління інформаційною безпекою

Фахівці з Управління інформаційною безпекою – це еліта інформаційної безпеки, менеджери безпеки інформації вищої ланки. Ці фахівці розуміються як з техничних питань захисту інформації, так й з питань організації роботи колективу, добре розуміють управлінські, законодавчі та економічні аспекти захисту інформації. До сфери специфічних знань та навичок спеціалізації відносяться: основні поняття кібернетичної безпеки, систем технічного захисту інформації, управління проектами, управління ризиками, нормативно-правова база діяльності, управління інцидентами, аудит інформаційної безпеки, інформаційне протиборство, менеджмент та психологія управління.

Переглядів: 316