Сертифікаційні програми з управління інформаційною безпекою – у центрі уваги студентських досліджень на кафедрі УІКБ

16:08, 13-05-2021

У рамках студентської науково-дослідної роботи та відповідно до програми вивчення професійної англійської мови за напрямом кафедри управління інформаційною та кібербезпекою (УІКБ) викладач: доцент кафедри, к.держ.упр., доцент Мужанова Т. М.) студенти магістерського рівня досліджували найвідоміші і широко визнані у міжнародному ІТ-середовищі сертифікаційні програми.

У поле зору дослідників-початківців потрапили, зокрема, такі сертифікаційні курси:

• CISSP - Certified Information System Security Professional і CCSP - Certified Cloud Security Professional від ISC2;

• CISM - Certified Information Security Manager та CISA - Certified Information Security Auditor від ISACA;

• CND - Certified Network Defender, CEH - Certified Ethical Hacker, ECSA - Certified Security Analyst від EC-council;

• Security+, Network+, PenTest+, Cloud+ від CompTIA.

• Security Leadership Certification (GSLC), Strategic Planning, Policy, and Leadership (GSTRT) від GIAC

Дослідження англомовних джерел та Інтернет-ресурсів, присвячених сертифікаційним програмам, проводилися за таким планом:

• загальна інформація про організацію, що проводить сертифікацію;
  • дата й обставини появи сертифікаційної програми;
  • структура програми;
  • кількість організацій, що проводять сертифікацію за даною програмою у світі та Україні, кількість осіб, які отримали сертифікат у світі та Україні;
  • сфери залучення сертифікованих фахівців (галузі, посади, функції);
  • термін проходження програми, умови отримання і вартість сертифікату.

Студенти представили результати дослідницької роботи у вигляді презентацій англійською мовою. Відзначено кращі роботи студентів групи УБДМ-51 В. Стародубця, В. Тищенка, Д. Полякова, Н. Коваленка, Ю. Данильченка, які показали фаховий підхід до виконання дослідницького завдання, підготували якісні та змістовні презентації, продемонстрували відмінні знання професійної англійської мови за спеціалізацією.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.