У студентському центрі Державного університету телекомунікацій відбувся День кар'єри

17:47, 11-06-2021

Об 11:00 2021 року в університеті пройшов ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ, в якій взяли участь студенти кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою (УІКБ) і компанії-партнери університету, серед яких:

Vega, SigmaSoftware, Infopulse, “Альфа безпека”, “Українські спеціальні системи”, “Поліграфкомбінат Україна”, ТОВ “Луч”, ESET, Bacotech, SvitIT, EuroTelecom, Intrasystem, Кіберполіція, ТОВ “Інфо Корд”

Представники компаній-партнерів проінформували студентів про свою роботу та запропонували їм залишити або надіслати свої резюме для того, щоб отримати престижне високооплачуване місце роботи.

Ярмарка вакансій – це чудова нагода для студентів Державного університету телекомунікацій познайомитися та поспілкуватися з професіоналами у сфері захисту інформації та інформаційних технологій, а також визначитися з майбутнім місцем працевлаштування.

Для придбання студентами кваліфікації за своєю майбутньою спеціальністю під час навчання кафедра робить все, щоб у них виробити здатність використовувати теоретичні знання і практичні навички управління процесами в області інформаційної та кібернетичної безпеки, що дозволить легко знаходити собі робочі місця і гідну заробітну плату в компаніях роботодавців.