Участь викладачів кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою у міжнародному IT-форумі «BIT&BIS’21»

17:57, 21-09-2021

З метою забезпечення постійного зв’язку теоретичної підготовки студентів із здобутками практичної діяльності у сфері інформаційної та кібербезпеки викладачі кафедри взяли участь у Міжнародному ІТ-Форумі «BIT&BIS’21», який відбувся 15 вересня 2021 року в Києві.

Захід складався з двох конференцій:

• «Навколо Хмари. Навколо Даних. Навколо Безпеки» та «Відеоконференцзв`язок та кібербезпека»;

• «Навколо ЦОД. Інженерна інфраструктура. Відеоспостереження».

У Форумі взяли участь представники багатьох компаній у сфері ІТ та безпеки, а також державних установ України. Учасники у своїх виступах висвітлювали питання безпеки хмарних обчислень, зокрема обробки великих даних у хмарі, створення глобальних ситуаційних центрів безпеки хмарних обчислень, державної регуляції сфери хмарних технологій.

У центрі обговорення представників ІТ-спільноти були засоби сучасної комунікації підприємств та організацій, проблеми забезпечення безпеки мережі, захисту периметру, систем відеоспостереження, інфраструктури для центрів обробки даних. Розглянуті практичні кейси кібератак та методи ефективного захисту від кіберзагроз.

Окремої уваги приділено питанням функціонування та безпеки «розумного міста». Так, Директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА О. Половинко представив інформацію про напрямки розвитку застосунку «Київ Цифровий», який працює за принципом «місто в телефоні». Він став доступним для киян у 2021 році й об’єднує низку міських сервісів за такими напрямами: електронне врядування, міська мобільність, охорона здоров’я, екологія, освіта, безпека, культура і туризм.

Запис виступів на Форумі можна переглянути за посиланням.

Участь у Форумі дозволила викладачам кафедри підвищити особистий професійний рівень, ознайомитися із актуальними проблемами та перспективними напрямами забезпечення інформаційної безпеки, отримати інформацію про новітні розробки у цій сфері, що є основою для підвищення якості викладання навчальних дисциплін, спрямування підготовки студентів на практичні аспекти управління інформаційною та кібербезпекою.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "125 Кібербезпека" кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.