Запрошуємо до навчання тих, хто мріє працювати у сфері новітніх технологій!

16:32, 14-07-2015

Державний університет телекомунікацій запрошує до навчання за напрямом підготовки 6.050902

«РАДІОЕЛЕКТРОННІ АПАРАТИ»

На сьогодні жодна галузь промисловості або сегмент бізнесу не може існувати без наявності високотехнологічних пристроїв. Звичайно, телекомунікації не є виключенням, навіть навпаки – телекомунікаційні мережі стрімко еволюціонують, а отже, оновлюються і технології, і відповідне обладнання. Мережна апаратура (сервери, комутатори, маршрутизатори, модеми, базові станції мобільного зв’язку та їх елементи тощо), пристрої, які ми використовуємо в повсякденному житті (мобільні телефони, планшети, персональні комп’ютери, телевізори, ноутбуки, зовнішні накопичувачі і т.д.) і багато інших пристроїв – все це зразки радіоелектронної апаратури. Ми відкриємо для вас таємниці їх побудови та навчимо розробляти та проектувати різноманітні пристрої на професійному рівні!

У Вікіпедії приводиться наступне визначення: «Радіоелектро́нна апарату́ра (скорочено — РЕА) — технічні засоби, що створені на принципах електроніки та радіотехніки та призначені для передавання, приймання, перетворення та обробки інформації з використанням електромагнітної енергії.»

Напрям підготовки 6.050902 «РАДІОЕЛЕКТРОННІ АПАРАТИ» забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців у галузі мікросхемотехніки, нанотехнологій та інтелектуальних технологій в мікросистемах. Підготовка студентів за даним напрямом передбачає отримання необхідних компетенцій щодо розробки, проектування та новітніх технологій виробництва радіоелектронної апаратури, володіння якими дозволяє в подальшому реалізувати свої знання та досвід у проектуванні перспективних зразків, модернізації та експлуатації систем радіозв’язку, радіолокації та радіонавігації останнього покоління.

Сфера діяльності випускників даного напряму охоплює як галузі телекомунікацій та інформаційних технологій, так і широкий спектр інших галузей, які потребують впровадження сучасних високотехнологічних рішень.

Серед наших роботодавців - компанії-оператори зв’язку, кабельного телебачення, інтернет-провайдери, виробники телекомунікаційного обладнання та електронних компонентів, компанії-інтегратори, державні регулятори сфери телекомунікацій та багато інших.

Державний університет телекомунікацій запрошує Вас долучитися до вивчення динамічного та захопливого світу радіоелектронної апаратури та отримати високоякісну освіту за однією з найбільш необхідних та перспективних на ринку праці спеціальностей.

Спеціалізація: Маркетинг

Спеціалізація: Маркетинг