До уваги студентів факультету телекомунікацій!

17:03, 06-10-2016

Незважаючи на те, що семестр розпочався нещодавно і до зимової сесії ще достатньо часу, деканат факультету телекомунікацій вважає за обов’язок нагадати деякі положення нормативних документів для того, щоб наші студенти мали змогу вчасно взяти їх до уваги та не допустити прикрих ситуацій. Зокрема:

• Студент не допускається до семестрового контролю з певної дисципліни, якщо він не виконав усіх видів робіт, завдань (лабораторні роботи та певні індивідуальні завдання), передбачених робочим навчальним планом на семестр з цієї навчальної дисципліни.
  • У разі отримання незадовільної оцінки, перескладання екзамену (заліку) з дисципліни допускається не більше двох разів.
  • Студентам, які одержали під час сесії не більше двох незадовільних оцінок, дозволяється ліквідувати академічну заборгованість. Ліквідація студентами академічної заборгованості проводиться до початку нового семестру. (Положення про організацію освітнього процесу у Державному університеті телекомунікацій. 9.2. Семестровий контроль)

З повним текстом Положення можна ознайомитись за посиланням.

Пам’ятайте: незнання закону не звільняє від відповідальності ;)