Науково-технічна конференція студентства Навчально-наукового інституту Телекомунікацій та Інформатизації «Знайомство з ІТ»

10:15, 22-10-2016

Державний університет телекомунікацій

3 листопада 2016 року

Мета Конференції – обговорення студентами провідних технологій в сфері телекомунікацій та інформатизації.

Напрямки секцій Конференції:

1. «Сучасні інформаційні технології»;

2. «Телекомунікаційні системи та мережі»;

УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ – очна.

РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ: українська, російська, англійська.

ВИМОГИ ОФОРМЛЕННЯ МАТЕРІАЛІВ

Матеріали доповіді надаються:

• тези в обсязі 1-2 сторінки формату А4,
  • стаття в обсязі 5-6 сторінок формату А4,
  • на одній з робочих мов Конференції (українська, російська, англійська),
  • редактор Word
  • шрифт Times New Roman,
  • кегль 14,
  • міжрядковий інтервал 1,
  • поля: верхнє та нижнє – 1,5 см, ліве -2,5 см, праве – 1 см,
  • формули в редакторі Equation 3,0.

Матеріали (статті та тези) не редагуються, автор несе відповідальність за науковий зміст та оформлення.

Матеріали учасників конференції будуть опубліковані в збірнику матеріалів
Науково-технічної конференції студентства Навчально-наукового інституту Телекомунікацій та Інформатизації «Знайомство з ІТ».

Участь у конференції та публікація БЕЗКОШТОВНІ

Реєстрація для участі у конференції проводиться до 01.11.2016 року за посиланням:

Матеріали надсилати до 01.11.2016 року 18:00 на
E-maіl: dut.lsd@yandex.ru

Організаційний комітет

Бондаренко Є.О.

Голова Студентської ради факультету Телекомунікацій Державного університету телекомунікацій

Щетініна А.А.

Голова Студентської ради факультету Інформаційних технологій Державного університету телекомунікацій

Члени організаційного комітету

Бондаренко Є.О.

Щетініна А.А.

Остапенко Г.А.

Голова наукового відділу ФІТ

Морозюк В.Є.

Голова інформаційного відділу ФІТ

Ніколаєнко В.І.

Голова наукового відділу ФТК

Пилипенко Є.О.

Голова інформаційного відділу ФТК

Адреса комітету

Державний університет телекомунікацій

03680, Вул. Солом’янська, 7, м. Київ, Україна

E-mail: dut.lsd@yandex.ru

КОНТАКТНІ ОСОБИ:

• З організаційних питань

БОНДАРЕНКО Є.О. тел. +38(093)223-29-59

ЩЕТІНІНА А.А.  тел. +38(093)144-78-72

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека

Спеціалізація Інформаційна та кібернетична безпека  (ІКБ) базується на розробці і впровадженні технологій із застосуванням передусім програмних та апаратно-програмних засобів.

Фахівці з ІКБ - це еліта інформаційної та кібернетичної безпеки, які отримують теоретичні знання та практичні навички з програмування, розробки та управління базами даних, формування моделей захисту інформації та політик безпеки, технічного і криптографічного захисту інформації, побудови захищених цифрових TCP/IP мереж та обслуговування сертифікатів відкритих ключів, тестування систем захисту на проникнення, адміністрування захищених інформаційних та комунікаційних систем, проведення їх моніторингу та аудиту тощо.

Спеціалізація: Інформаційна та кібернетична безпека