«Візитка першокурсника»: ТК – знову переможці!

08:34, 28-10-2016

26 жовтня в Університеті відбулося традиційне свято – «Візитка першокурсника», на якому наші нові студенти мали можливість розкрити свої таланти. З гордістю відзначаємо, що до лав факультету телекомунікацій цього року долучилося дуже багато талановитих студентів. І, як результат, другий рік поспіль команда факультету телекомунікацій отримала нагороду за кращу візитку!!!

Адміністрація факультету щиро вітає команду ТК з перемогою! Ми впевнені, що це тільки старт, і дуже вдалий! Попереду багато нового і цікавого, як у творчому житті, так і у навчанні. Бажаємо нових перемог та гарних оцінок! Дякуємо за гарний настрій і чудове свято нашим новим студентам: Євгену Рабешку, Вікторії Михайлюк, Ірині Руденко-Мудрак, Анастасії Дубограй, Віктору Кравцову, Анастасії Щербині, Євгенію Охоньку, Артему Грабчуку, Кіріллу Король-Королевському, Вікторії Бігун, Наталії Новіцькій, Дані Сосновій, Олексію Заботіну, Олександру Плигіну, Тарасу Кузьменку та Михайлу Лісовському.

До речі, Дана Соснова стала ще й «Відкриттям конкурсу»!

Особлива подяка кураторам – старшим товаришам, завдяки яким вдалося організувати настільки чудовий виступ: Ігорю Сороченку, Дмитру Гамерському, Сергію Коваленку та  Ігорю Федоренку.

Вітаємо також Дмитра Гамерського зі зміною іміджу ;)