Датагруп: нові можливості для студентів

10:19, 22-11-2017

Нещодавно в Державному університеті телекомунікацій відбулася зустріч з представниками компанії Датагруп – одного з лідерів телекомунікаційної галузі України. До нас завітав директор департаменту експлуатації Олег Говорун.

В ході зустрічі студенти дізналися про діяльність компанії та можливості, які надає Datagroup студентам та випускникам. Ми нагадаємо вам, що наші студенти можуть поглибити свої знання та набути практичних навичок під час проходження практик та стажувань у компанії.

Крім того, відкрито ряд вакансій, на які можуть претендувати студенти Державного університету телекомунікацій. Якщо можливість працевлаштування у компанії зацікавила – за додатковою інформацією можна звернутися до деканатів ФТК та ФІТ.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі