Програма JUMP INTO LIFE від мобільного оператора lifecell

10:35, 22-11-2017

Нагадуємо студентам 3-6 курсів, що продовжується набір до освітньо-соціальної програми від lifecell «JUMP INTO LIFE». Нещодавно в Університеті відбулася презентація цього проекту.

Це – ще один шанс поглибити свої знання, побачити роботу загальнонаціонального оператора «зсередини», а також вже на етапі навчання отримати престижну цікаву роботу або потрапити у кадровий резерв оператора.

Багато наших випускників розпочинали свою кар’єру саме з «JUMP INTO LIFE». Незабаром вони поділяться з вами своїми враженнями. А сьогодні радимо вам не втратити свій шанс і зареєструватися на участь у програмі. Бажаємо успіхів у навчанні та вдалої кар’єри!

Актуальна вакансія для студентів від lifecell

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи