Увага – вакансії від УКРТЕЛЕКОМУ!

10:30, 07-12-2017

Вакансія: Змінний інженер відділу моніторингу мережі з комутацією пакетів

Основні обов’язки:

• Моніторинг обладнання мережі передавання даних;
  • Аналіз та відпрацювання інцидентів, сповіщення відповідальних в разі виникнення відхилень;
  • Усунення збоїв стандартними методами відповідно до наданих регламентів / інструкцій;
  • Часткова конфігурація обладнання МПД в процесі відпрацювання інцидентів;
  • Контроль та координація виконання аварійно-відновлювальних, ремонтно-налагоджувальних робіт, ескалація проблем, ведення оперативно-технічної документації.

Основні вимоги:

• Неповна або повна вища технічна освіта (в сфері телекомунікацій чи інформаційних технологій);
  • Знання мережевих технологій та розуміння принципу роботи комп’ютерних мереж;
  • Знання та розуміння мережевої моделі OSI
  • Розуміння топології мережі, принципів роботи комутаторів, маршрутизаторів та взаємодії мережних пристроїв.
  • Розуміння технологій: xDSL, FTTx, Ethernet.
  • Уважність, відповідальність, здатність до швидкого навчання, багатозадачність.

Бажано знання:

• MPLS, VRRP, OSPF, BGP, досвід роботи з протоколами PPPoE, DHCP, стеком протоколів ТCP/IP.
  • Досвід роботи з комутаторами та маршрутизаторами буде перевагою.

• Випробувальний термін: 3 місяці (на заробітну плату не впливає).
  • Режим роботи: позмінний (зміна 12 годин)12 годин працюєте [день, 8:45 — 21:00 (обід 1 година)] -> 24 години відпочиваєте ->12 годин працюєте [ніч, 20:45 — 9:00 (перерва 1 година 30 хв.)] ->48 годин відпочиваєте.
  • Місце роботи: м. Київ, бул. Академіка Вернадського, ст. м. «Академмістечко».

Вакансія: Старший інженер відділу моніторингу мережі з комутацією пакетів

• Контроль роботи команди змінних інженерів
  • Технічне навчання змінного персоналу
  • Участь у розробці інструкцій для змінних інженерів відділу
  • Заміщення змінного персоналу на час лікарняних та відпусток
  • Моніторинг обладнання мережі передавання даних, контроль та аналіз відпрацювання інцидентів.
  • Обробка ТТ від співробітників компанії в автоматизованих системах
  • Контроль та координація виконання аварійно-відновлювальних робіт, ескалація проблем, ведення оперативно-технічної документації.

• Вища технічна освіта (в сфері телекомунікацій чи інформаційних технологій);
  • Загальна технічна грамотність;
  • Знання мережевих технологій та розуміння принципу побудови багаторівневих мереж;
  • Знання та розуміння мережевої моделі OSI, стеку протоколів ТCP/IP;
  • Знання принципів роботи протоколів MPLS, VRRP, OSPF, BGP, PPPoE, DHCP;
  • Розуміння топології мережі, Switching&Routing;
  • Розуміння технологій: xDSL, FTTx, xPON, Ethernet;
  • Аналітичний склад розуму, високий рівень відповідальності, здатність до швидкого навчання, бажання розвиватись та вдосконалювати свої навички.

Буде перевагою:

• Досвід роботи з протоколами: OSPF, BGP.
  • Досвід роботи з комутаторами та маршрутизаторами.
  • Англійська мова на рівні читання технічної документації.
  • Робота з системами моніторингу: Сacti, Nagios, Netcool

• Випробувальний термін: 3 місяці (на заробітну плату не впливає).
  • Режим роботи: 08:30-17:30 (пн-чт), 08:30-16:15 (пт), сб-нд – вихідні. На період заміни змінного персоналу графік: позмінний (зміна 12 годин)12 годин працюєте [день, 8:45 — 21:00 (обід 1 година)] -> 24 години відпочиваєте ->12 годин працюєте [ніч, 20:45 — 9:00 (відпочинок 1 година 30 хв.)] ->48 годин відпочиваєте.
  • Місце роботи: м. Київ, бул. Академіка Вернадського, ст. м. «Академмістечко».

Вакансія: Змінний інженер відділу моніторингу сервісної мережі

Основні обов’язки:

• Моніторинг мережевого обладнання, серверів та сервісів, аналіз та відпрацювання інцидентів, сповіщення відповідальних в разі виникнення відхилень;
  • Контроль та координація виконання аварійно-відновлювальних робіт, ескалація проблем, ведення оперативно-технічної документації, оповіщення керівництва.

• Знання мережевих технологій та розуміння принципу роботи комп’ютерних мереж;
  • Знання та розуміння: мережевої моделі OSI, технологій VOIP, xDSL, VPN, протоколів DNS, ААА;

• Випробувальний термін: 3 місяці (на заробітну плату не впливає).
  • Режим роботи: позмінний (зміна 12 годин)12 годин працюєте [день, 8:45 — 21:00 (обід 1 година)] -> 24 години відпочиваєте ->12 годин працюєте [ніч, 20:45 — 9:00 (відпочинок 1 година 30 хв.)] ->48 годин відпочиваєте.
  • Місце роботи: м. Київ, бул. Академіка Вернадського, ст. м. «Академмістечко».

Вакансія: Старший інженер відділу моніторингу сервісної мережі

• Контроль роботи команди змінних інженерів
  • Технічне навчання змінного персоналу
  • Участь у розробці інструкцій для змінних інженерів відділу
  • Заміщення змінного персоналу на час лікарняних та відпусток
  • Моніторинг інфраструктури, серверів та сервісів, контроль та аналіз відпрацювання інцидентів.
  • Обробка ТТ від співробітників компанії в автоматизованих системах

Основні вимоги:

• Повна вища технічна освіта (в сфері телекомунікацій чи інформаційних технологій;
  • Загальна технічна грамотність;
  • Знання та розуміння: мережевої моделі OSI, технологій VOIP, xDSL, FTTx, VPN, протоколів DNS, ААА, DHCP, PPPoE, SNMP;

Буде перевагою:

• Розуміння принципів роботи фіксованої телефонії
  • Розуміння принципів роботи сервісів IPTV, VoD
  • Робота з системами моніторингу: Сacti, Nagios, Netcool.

• Місце роботи: м. Київ, бул. Академіка Вернадського, ст. м. «Академмістечко».

Бажаєш дізнатися більше про наші вакансії - Заходь!

Раді бачити студентів та випускників Державного університету телекомунікацій в нашій компанії.

Зацікавилися? Звертайтеся до деканату ФТК (Н.В. Коршун)

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації