Завершено захист магістерських атестаційних робіт з спеціальності ""Телекомунікаційні системи та мережі"

10:13, 29-12-2014

24 грудня студенти факультету Телекомунікацій успішно захищали свої магістерські атестаційні роботи.

Про це розповімо у нашому фоторепортажі.

Атестаційна робота Максименко Романа Андрійовича присвячена технологіям волоконно-оптичних систем зв'язку з спектральним розділенням каналів

Доповідь відмінника Олега Вікторовича Лещенко

Як завжди під час навчання в університеті, Антон Костянтинович Глєбов не залишив жодних сумнівів у своїх відмінних знаннях

Робота Людмили Юріївни Гонтаренко також біла присвячена сучасним питанням побудови систем зв'язку

Принципові члени екзаменаційної комісії на чолі з головою ДЕК професором Катком Віктором Борисовичем уважно слухають доповідь чергового студента

Секретар комісії Інина Онуфрієвна Зенів уважно переглядає атестаційні документи

Магістри хвилюються! Всі вони сьогодні успішно захистили свої роботи.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології

Спеціальність «Інформаційні системи та технології» дає можливість студентам отримати ґрунтовні знання з сучасних інформаційних технологій та знайти перспективну роботу в ІТ-компаніях, у тому числі закордонних. Студенти отримують ґрунтовну математичну та алгоритмічну підготовку, вивчають основні мови програмування, комп`ютерні мережі, операційні системи та інші дисципліни, необхідні для роботи за фахом.

Місцем роботи випускників можуть бути організації, які займаються розробкою та супроводом програмного забезпечення, у тому числі на платформі Web, оператори мобільного зв'язку, Інтернет-провайдери, організації, які використовують комп`ютерні технології.

Спеціальність: Інформаційні системи та технології