ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ 5 КУРСУ ФТК

15:13, 23-08-2018

Шановні студенти 5 курсу! Щиро вітаємо зі вступом до магістратури та повідомляємо, що заняття розпочинаються 3 вересня. Слідкуйте за розкладом на порталі http://e-rozklad.dut.edu.ua/timeTable/group

Зі списками груп можна ознайомитися у вкладенні.

Про час проведення організаційних зборів студентів 5 курсу буде повідомлено додатково.

Спеціалізація: Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки

Підготовка за даною спеціалізацією передбачає оволодіння наступними компетенціями: розробка конструкції деталі радіоелектронного апарату (РЕА), схем окремих вузлів та виробів мікроелектронної техніки, конструкції друкованої плати мікрозборки, конструкції плати гібридно-плівкової мікросхеми, конструкції вузла РЕА (вузла на друкованій платі, гібридно-плівкової мікросхеми), конструкції вузла РЕА з виконанням перевірочних розрахунків та корегування конструкції за результатами випробувань, конструкції блоків, частин високих ієрархічних рівнів та закінчених пристроїв РЕА; конструкторський супровід виробництва РЕА; модернізація та уніфікація конструкцій існуючих РЕА.