Підготовка до захисту бакалаврських робіт

11:14, 20-03-2019

До уваги студентів 4 курсу факультету телекомунікацій!

Незабаром розпочнеться переддипломна практика, а отже, час починати активно працювати над атестаційними роботами. В прикріплених файлах ви знайдете:

Термін надання роботи до деканату – 20 травня 2019р.

Графік захистів буде розміщено найближчим часом.

Нагадуємо також, що триває прийом тез доповідей до  13 Міжнародної науково-технічної конференції «Проблеми інформатизації», адже наявність надрукованих тез доповіді – це не тільки обов’язкова вимога при захисті бакалаврської роботи, але і додаткові бали при вступі до магістратури ;)

Бажаємо успіхів!