Зимова сесія 2020-2021

17:36, 23-12-2020

Екзаменаційна сесія — це період підведення підсумків навчальної роботи студентів протягом семестру.

Зимова сесія 2020-2021 буде проходити в незвичайних умовах у відсутності безпосереднього контакту з викладачами з застосуванням дистанційних комунікаційних засобів і потребуватиме особливої підготовки як студентів, так і науково-педагогічного складу.

Однією з складових успішної здачі сесії в цих умовах є забезпечення стійкого зв'язку екзаменатора зі студентом. Але  не завжди географічне положення студента дозволяє  йому вільно спілкуватися з екзаменатором через відсутність стійкого відео-зв'язку з застосуванням мережі Інтернету.

У разі виникнення під час складання  екзамену обставин непереборної сили здобувач вищої освіти повинен негайно повідомити екзаменатора або іншу відповідальну особу  про ці обставини за допомогою визначеного каналу зв’язку (телефон, месенджер тощо) з обов’язковою фото або відео фіксацією стану виконання завдань та об’єктивних факторів, що перешкоджають його завершенню. За цих обставин можливість та час перескладання екзамену визначається головою екзаменаційної комісії в індивідуальному порядку.

Здобувачі вищої освіти, які допущені до складання екзамену, але з об’єктивних причин не можуть взяти в ньому участь із використанням визначених технічних засобів, мають надати навчальній частині інституту та голові екзаменаційної комісії підтверджуючі матеріали до початку екзамену. У такому випадку екзаменаційною комісією має бути обраний альтернативний варіант складання екзамену, який би забезпечував ідентифікацію особи здобувача вищої освіти, дотримання академічної доброчесності та можливість перевірки результатів навчання здобувача вищої освіти. Одним з таких варіантів може бути написання здобувачем вищої освіти екзаменаційного  завдання від руки, його фотографування (сканування) та надсилання екзаменаційній комісії засобами електронного зв’язку.

Зимова сесія 2020-2021 року для студентів буде проходити дистанційно, на платформі Zoom або Discord

Розклад: