Нові інтелектуальні технології, що розвивають та формують індустрію GameDev

16:42, 09-02-2022

Відповідно до стратегії розвитку інноваційних форм навчання в Державному Університеті Телекомунікацій та завдання втілення в навчальний процес нових напрямків підготовки IT-фахівців на кафедрі «Комп‘ютерних наук» починають вивчатися нові інтелектуальні технології, що розвивають та формують індустрію GAMEDEV (онлайн-ігор).

Це здійснюється тому, що у наші дні мобільні ігрові програми досить популярні. Навіщо сидіти за комп'ютером або ноутбуком, якщо можна грати на телефоні або планшеті? Тому технологічні тренди розвитку нових інтелектуальних технологій, що використовуються в індустрії онлайн-ігор, рухають світ уперед, у світле майбутнє. За останні кілька років індустрія онлайн-ігор досягла великих успіхів тому, що вони швидко скорочують розрив із відеоіграми, надаючи геймерам незабутні враження.

Особливостями застосування останніх технологічних тенденцій є те, що їх застосовують на благо гравців. Наприклад, завдяки застосуванню нових інтелектуальних технологій в ігри тепер легше грати, ніж будь-коли, і вони більш мобільні, ніж будь-коли. Нові технології забезпечують кращий досвід, забезпечують динаміку, непередбаченість та можливість навчатися. Те, що раніше було надуманою фантазією, стало віртуальною реальністю. Тепер можна швидко перейти в мобільну версію гри та грати в ігри прямо з браузера, що раніше було неможливо. Це стосується не лише мобільних ігор.

Серед таких нових інтелектуальних технологій, що застосовуються в індустрії онлайн-ігор треба визначити:

• віртуальна реальність та ігри з доповненою реальністю (Virtual Reality and Augmented Reality Gaming);
  • технології на основі штучного інтелекту (Artificial Intelligence Technologies);
  • технологія блокчейн (Blockchain Technology);
  • носімі технології (Wearables Technology);
  • азартні ігри на мобільних пристроях (Gambling on mobile devices).

У зв'язку з цим на кафедрі «Комп'ютерних наук» вивчаються або розпочнеться вивчення апаратно-програмних систем, що дозволяють запускати інтерактивні ігрові програми. Серед основних видів можна назвати:

• Персональні комп'ютери на базі Windows, Mac/OS X або Linux
  • Ігрові консолі (спеціалізовані пристрої для ігор, зараз у ході 8-е покоління – Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Wii U)
  • Мобільні пристрої (iOS, Android, Windows).
  • Універсальні платформи, соціальні мережі (FB, VK, MM).
  • Аркадні автомати.
  • Інноваційні платформи віртуальної реальності.

Таким чином, інтелектуальні технологічні тенденції рухають індустрію онлайн-ігор уперед, у світле майбутнє. Очікується, що технологічні досягнення змінять те, як ми граємо в онлайн-ігри, у міру того як ми рухаємося до кращого майбутнього. Це зовсім не негативна річ. Сектор онлайн-ігор швидко змінюється і технологічні досягнення, які він охоплює, покращують світ онлайн-ігор. Можна стверджувати, що онлайн-ігри стануть ще популярнішими у майбутньому, оскільки вони покладаються на нові технології, щоб забезпечити кращий досвід..

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.