Розширене засідання кафедри Комп'ютерних наук та інформаційних технологій

08:22, 26-04-2016

На кафедрі Комп'ютерних наук та інформаційних  технологій пройшло розширене засідання із заслуховування аспірантів  першого та другого років навчання про виконану наукову роботу (протокол № 8.1  від 21.04.2016 р.)

Присутні:

Зав. кафедри Дробик О.В., проф. Вишнівський В.В., проф . Гніденко М.П.,  доц. Гайдур Г.І., доц. Щербина І.С.,  доц. Катков Ю.І.,  доцент  Сєрих С.О., ст. викл. Зінченко О.В., ст. викл. Василенко В.В., асистент Прилєпов Є.В., зав. навч. лабор. Семенова В.М., зав. навч. лабор. Жмихова Т.В., зав. навч. лабор. Борденюк Л.В.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт аспірантів  кафедри про  проведену наукову роботу за 2015-2016 н.р.

СЛУХАЛИ: звіт аспіранта кафедри  Василенко В.В. про виконану наукову роботу другого року навчання. Тема дисертаційної роботи - «Синтез завадозахищенної телекомунікаційної мережі на базі технології «Програмно конфігурованих мереж»», науковий керівник – доктор технічних наук, професор Вишнівський Віктор Вікторович.

Аспірант Василенко В.В. представив виконану роботу за другий рік навчання. Доповів про виконаний аналіз та порівняльну характеристику існуючих алгоритмів забезпечення надійності мережі на заданому рівні. Так як SDN є новою архітектурою мережі, в якій площина управління мережею відділена від адресації і безпосередньо програмується, то така мережа є більш захищеною в порівнянні з існуючими. Також було запропоновано використати покращений алгоритм  захисту мережі.

УХВАЛИЛИ: Результат роботи оцінено позитивно та було рекомендовано завершити розробку моделі і провести експериментальне дослідження її можливостей. Визначено, що обсяг виконаних робіт відповідає плану роботи аспіранта.

СЛУХАЛИ: Звіт аспіранта Прилєпова Є.В. Тема дисертаційної роботи - «Методика векторного синтезу телекомунікаційної мережі на основі технології SDN. Підвищення надійності на основі методу оптимальної маршрутизації», науковий керівник– кандидат технічних наук,  доцент Гайдур Галина Іванівна.

Аспірант Прилєпов Є.В. представив виконану роботу за перший рік навчання, а саме: аналіз і порівняльна характеристика алгоритмів маршрутизації,  які забезпечать найбільш різноманітні шляхи для оптимізації потоків трафіку. До закінчення поточного року планується завершення першої частини дисертаційної роботи аспіранта Прилєпова Є.В. та перехід до вдосконалення методу визначення часу необхідного на відновлення працездатності мережі, що дозволить використовувати стандартні мережеві технології.

УХВАЛИЛИ: Результат роботи оцінено позитивно та було  надано рекомендації щодо метода, який планується застосувати у дисертаційній роботі. Визначено, що обсяг виконаних робіт відповідає плану роботи аспіранта.

СЛУХАЛИ: Звіт  аспіранта Підручного А. І.  другого року навчання про проведену роботу. Тема дисертаційної роботи «Розробка методу автоматизації управління фінансами на основі інформаційних технологій», науковий керівник доктор технічних наук, професор Вишнівський Віктор Вікторович. Аспіран ПідручнийА.І.  провів аналіз інформаційних технологій, які застосовують при управлінні фінансами. Показав алгоритм роботи, який автоматизує управління фінансами.

УХВАЛИЛИ: Результат роботи оцінено позитивно. Визначено, що обсяг виконаних робіт відповідає плану роботи аспіранта.