Нові перспективи міжнародної сертифікації

10:42, 22-09-2016

Кафедра  КНІТ на протязі тривалого часу виступає лідером  серед інших кафедр університету з впровадження до навчального процесу навчальних курсів, які надають можливість отримання міжнародного сертифікату із сучасних інформаційних технологій.

Так, наприклад, до навчального курсу включені міжнародні сертифіковані курси з технологій  фірми Hewlett Packard, вивчення яких надає можливість отримати міжнародний сертифікат  рівня  HP Accredited Technical Associate (HP ATA) за спеціальностями Connected Devices (З'єднання пристроїв), Networks (Мережні технології), Servers & Storage (Сервери та накопичувачі), Сloud (Хмарні технології).

Сертифікація HP ATA відповідає академічному рівню та забезпечує базову підготовку студентів для успішного розвитку кар’єри  у сучасному технологічному світі. Вказані курси суттєво підвищили рівень професійної підготовки студентів з інформаційних технологій. Десятки студентів  отримали відповідні міжнародні сертифікати.

Аналіз досвіду навчання студентів за сертифікованими курсами дозволив зробити висновок про можливість посилення практичної підготовки за рахунок використання сертифікованих курсів більш високого рівня, переходу до засвоєння професійних  сертифікованих програм. Навчання за цими програмами надасть можливість отримати міжнародний сертифікат  рівня  HP Accredited Technical Professional (HP ATP).

Акредитація рівня  HP Accredited Technical Professional (HP ATP) є основним  професійним рівнем, який надає його володарю можливість  вирішувати складні завдання в налаштуванні  та усунення несправностей комутованих мереж  для великих організацій або підприємств. Цей рівень акредитації надає широкі можливості у розвитку професійної кар’єри.

Для впровадження до навчального процесу нового курсу, який би надавав можливість отримати професійну сертифікацію, необхідно було вирішити цілу низку організаційних, методичних та технічних питань, отримати перші сертифікати цього рівня. Колективу кафедри КНІТ вдалося у повній мірі вирішити цю проблему у цілому, ще раз довести своє  лідерство у впровадженні сертифікованих програм. Заняття зі студентами з курсу HP FlexNetwork Fundamentals по результатам вивчення якого можна отримати сертифікат рівня  HP Accredited Technical Professional (HP ATP) розпочинається у другому семестрі 2016-2017 навчального року.