Підходять до завершення курси з вивчення мови програмування Java

12:43, 05-05-2017

Курси розпочали свою роботу у грудні 2016 р. та тривали до травня 2017 року. Курси проходили у форматі тренінгу, з вивченням теоретичного матеріалу та відпрацюванням його на заняттях на практиці, виконуючи практичні завдання під особистим наглядом тренера. Важливим елементом є завдання, які слухачі виконували за межами тренінгу самостійно, консультуючись із тренером через Інтернет.

Теми, які розглядались на тренінгу, відповідають вимогам компанії Oracle для отримання статусу Асоціованого учасника Oracle (Oracle Certified Associate) за напрямком мови програмування Java 8. Перелік тем був такий:

Структурне програмування

• Лінійні програми
  • Алгоритми з розгалуженням
  • Цикли
  • Масиви

Об’єктне програмування

• Структура класу, шаблон Model-View-Contrоller
  • Ключове слово static. Локальні змінні, змінні екземпляра, змінні класу
  • Метод main(), аргументи в методі main()
  • Передача в метод в якості аргументів примітивів та посилань
  • Типи методів, конструктори, перевантажені конструктори
  • Перевантаження методів. API класу String
  • Пакети, іmport, static import. Клас Math
  • Ініціалізація змінних, в т.ч. локальних та об’єктних. Порядок ініціалізації, блоки ініціалізації
  • Наслідування, відношення has-a, is-a. UML- діаграми, класи Calendar, GregorianCalendar, Date
  • Модифікатори доступу
  • Ключове слово this
  • Ключове слово super. Клас Object
  • Перевизначення методів. Методи toString(),equals()
  • Поліморфізм. Covariant returns
  • Ключове слово final
  • Приведення типів об’єктних змінних, оператор instanceof
  • Абстрактні класи
  • Інтерфейси
  • Інтерфейси Comparable, Comparator
  • Внутрішні класи. Реалізація множинного наслідування
  • Клас Arrays
  • Інтерфейси Collections, List. Клас ArrayList
  • Основи роботи з графічним фреймворком JavaFX
  • Оператор роботи з масивами foreach
  • Оператори управління break, continue
  • Обробка виключень
  • Особливості роботи з класом String та класами-оболонками

Для отримання статусу Oracle Certified Associate, Java SE 8 Programmer необхідно здати іспит з сертифікації (код 1Z0-808).

Його можна скласти безпосередньо у компанії Oracle або у центрі сертифікації Pearson Vue, що знаходиться у Державному університеті телекомунікцій. Після вдалої здачі іспиту (відповідь на більше 65% питань) слухач отримає сертифікат від компанії Oracle, що значно підсилює його конкуренту позицію при працевлаштуванні.

Всі учасники тренінгу отримують сертифікати про проходження курсів від Державного університету телекомунікацій після травневих свят. Слідкуйте за нашими новинами!

Всі бажаючи пройти даний тренінг можуть зареєструватися на нього за посиланням >>>

Тренінги розпочнуть роботу по мірі формування групи.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.