Проходження нормоконтролю на кафедрі Комп’ютерних наук

14:31, 12-05-2017

На кафедрі Комп’ютерних наук з 15 по19 травня буде проводитись нормоконтроль бакалаврських робіт з 13 до 16 години.

Перелік студентів, які закріплені за кафедрою показано в таблиці.

1.

Крам Ольга Володимирівна

Дослідження принципів побудови та проектування «розумної теплиці» на базі мікроконтролерів Arduino

2.

Вайдья Аміт

Розробка супутникової системи забезпечення споживачів теле та радіомовними програмами

3.

Святенко Михайло Олегович

Розробка методики діагностування цифрових ТЕЗ енергодинамічним методом

4.

Безвенюк Дана Олександрівна

Дослідження методик технічного діагностування комп’ютерних систем

5.

Заєць Вікторія Миколаївна

Розробка рекомендацій по удосконаленню систем білингу в сучасних мобільних мережах

Сєрих С.О.

6.

Сердюк Інна Олегівна

Розробка рекомендацій для побудови мереж доступу за технологією FTTx для житлового району м.Пирятин

7.

Пастернак Марина Олександрівна

Проектування та конфігурація мережі доступу на базі технології IEEE 802.11b/g/n для малого бізнесу

8.

Василенко Олександр Михайлович

Розробка рекомендацій безпровідної мережі зв’язку за технологією IEEE 802.11n для офісу

9.

Яковець Ярослав Петрович

Дослідження технологій віртуалізації в корпоративних мережах доступу

10.

Герасімова Анастасія Костянтинівна

Побудова та моніторинг мережі доступу за технологією PON

11.

Кравцова Майя Олегівна

Дослідження протоколів взаємодій інтернета «речей»

Зінченко О.В.

12.

Охременко Віктор Анатолійович

Розробка рекомендацій згідно методів планування та оптимізації мережі UMTS

Ст. викл. каф. КНІТ Василенко В.В.

13.

Сорокін Максим Володимирович

Використання технології WiMAX для організації корпоративної мережі передачі даних

Сєрих С.О.