Відкриття нового наукового гуртка студентів на кафедрі Комп’ютерних наук

12:18, 08-11-2017

Науково-педагогічний персонал кафедри Комп’ютерних наук приділяє велику увагу вихованню та адаптації молоді в стінах університету. Діяльність викладачів спрямована на підвищення рівня знань студентів, засвоєння ними навчального матеріалу, прищеплення умінь аналізувати, мислити і розвивати творчі здібності, необхідні для формування високого рівня майбутнього фахівця в сфері інформаційних і телекомунікаційних технологій.

Ділова,  ерудована, добре за фахом підготовлена молодь завжди бажана на ринку праці. Економіка країни потребує спеціалістів високого рівня, активних, таких, що є не тільки виконавцями а творчі, які привносять нові ідеї і можуть їх реалізувати. Наш навчальний заклад і кафедра готує таких спеціалістів і прикладає значні зусиль, щоб адаптувати їх до самостійної праці в жорстких умовах конкуренції.

Саме тому у листопаді місяці цього року на кафедрі комп’ютерних наук починає роботу новий науковий гурток студентів під назвою “Стартапи в інформаційних технологіях”. Орієнтовний час проведення –  кожний другий понеділок, 1515, в аудиторіях 326, 132.

Керівник – Щербина Ірина Сергіївна, доцент кафедри, стаж бізнесу – 20 років.

Якщо ти – мрієш створити бізнес, цікавишся стартапами, бажаєш розібратися, як працює сучасний технологічний бізнес – тобі до нас. Приходь один або з командою, із своїми ідеями, або просто із зацікавленістю. Ти узнаєш, як отримати роботу в стартапах або створити власний бізнес.

Тематика гуртка буде уточнюватись, але на сьогодні згідно побажань студентів, що вже записались до нього, визначені такі теми для занять і обговорень:

1. Місце стартапів в сучасній індустрії
  2.  Типи стартапів
  3. Як знайти ідею стартапу
  4. Як зібрати команду стартапу
  5. Як дослідити новітні ринкові технології
  6. Як дослідити конкурентів
  7. Таргетування, основні принципи
  8. SEO, SMM
  9. Як сворити MVP та прототип
  10. Створення сайтів та мобільних додатків
  11. Засоби аналітики та віртуалізація аналітики
  12. Як отримати фінансування стартапів
  13. Як потрапити в інкубатор стартапів
  14. Як правильно «пірчити» стартапи
  15. Що таке монетизація та фінансова модель стартапів
  16. Стартапи в хмарних технологіях
  17. Стартапи із штучним інтелектом
  18. Стартапи IoT

В роботі гуртка вже беруть участь:

1. Чаусов Павло, ІМД-21
  2. Гандзюк Віктор, ІМД-21
  3. Руднєв Станіслав, ІМД-21

Прийняти участь в роботі гуртка запрошуються студенти всіх курсів і всіх факультетів ДУТ.