Новий рівень співробітництва з компанією Hewlett Packard Enterprise

08:54, 21-03-2018

Під час проведення 13.03.2018 року акції «День Hewlett Packard Enterprise» у  Державному університеті телекомунікацій, з представниками компанії була досягнута домовленість про необхідність проведення детального обговорення майбутніх шляхів розширення співробітництва, пошуку нових форм і методів роботи з підвищення рівня підготовки студентів за новими технологіями.

Саме таке зустріч відбулася 20.03.2018 року у приміщені Навчально-наукового центру технологій Hewlett Packard Enterprise Державного університету телекомунікацій. Від компанії Hewlett Packard Enterprise  були присутні Business Development Manager Тетяна Шумигора та  Networking Territory Manager Ukraine & RMC Станіслав Петров.   Від університету були присутні ректор Державного університету телекомунікацій Толубко Володимир Борисович, завідувач кафедри Вишнівський В.В., викладачі кафедри Комп’ютерних наук та студенти. Зустріч розпочалася із вручення університету, викладачам та студентам різних подарунків.

Університету для удосконалення  Навчально-наукового центру було надано  дві  точки доступа HP Aruba IAP-207 (RW).  Ця модель є точкою доступу нового покоління від Aruba, яка ідеально підходить для організації безпечних і продуктивних бездротових мереж на підприємствах корпоративного сектора.

Пристрій працює на основі стандарт 801.11ас нової редакції Wave 2, обладнаний двома вбудованими радіомодулями, що працюють в частотних діапазонах 2.4/5 GHz. Сумарна пропускна здатність моделі IAP-207 становить 1,3 Гбіт/с. Ректор університету Толубко Володимир Борисович виразив щиру вдячність за високотехнологічний подарунок, який буде з високою ефективністю використаний у навчальному процесі.

Були вручені подарунки викладачам кафедри Комп’ютерних наук та студентам університету, які  виявили високий рівень підготовки з технологій компанії  Hewlett Packard Enterprise, що було підтверджено міжнародними професійними  сертифікатами, що отримані ними через систему Pearson VUE. Увага, яку приділила компанія  Hewlett Packard Enterprise  цій події, пов’язана з тим, що сертифікати подібного рівня у вищих навчальних закладах України отримані вперше.

У ході подальшої роботи представники компанії  Hewlett Packard Enterprise та представники університету, на чолі з ректором Толубко В.Б., обговорили подальші сумісні кроки, які мають бути реалізовані для підвищення якості підготовки фахівців із сучасних інформаційних технологій.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.