Завершальний етап навчання

15:26, 23-11-2019

В цьому році на кафедрі Комп’ютерних наук відбудеться перший випуск бакалаврів і акредитація спеціальності 122 Комп’ютерні науки. Зараз відбувається важливий етап – визначення керівників і тем дипломних проектів. Відповідно до Стандарту вищої освіти України першого (бакалаврського) рівня ступеня вищої освіти «бакалавр» за галуззю знань 12 «Інформаційні технології» спеціальністю 122 Комп’ютерні науки студент повинен показати знання, вміння і навички аналізувати проблемну область дослідження, ставити задачу дослідження, будувати математичну модель об’єкту або процесу, створювати прикладне програмне забезпечення.

Серед тем досліджень, що пропонуються викладачами і самими студентами, тематика, зв’язана з штучним інтелектом займає провідне місце. Найбільшу зацікавленість викликають застосування методів машинного навчання, штучних нейронних мереж, розпізнавання зображень, прогнозування, опрацювання природної мови, штучний інтелект в системах навчання, WEB-додатках і комп’ютерних іграх. Про попит на фахівців спеціальності комп’ютерні науки свідчить той факт, що більшість студентів групи КНД-41 вже працюють по спеціальності. Тому перевага надається темам, спрямованих на збільшення ефективності прикладних задач фірм, де вони працюють.

На консультаціях і практичних заняттях в групі КНД-41 обговорюються питання змісту розділів пояснювальної записки бакалаврської роботи, пошуку джерел, проблеми плагіату, математичного моделювання, мов програмування і програмних рішень, вимог «Положення про атестаційну роботу бакалавра», участі в наукових конференціях, створення наукових статей і тез доповідей. Таким чином, випускники кафедри комп’ютерних наук відповідають високим сучасним вимогам до фахівців з інформаційних технологій.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.