Оголошується набір осінньої групи 2020 року постійно діючих курсів з програмування на мові Java

11:43, 26-09-2020

Кафедра Комп’ютерних наук оголошує набір на курси програмування на мові Java.
Старт курсів – ЖОВТЕНЬ 2020р. Тривалість– 5 місяців. Курси проходять у форматі тренінгу, 2 заняття на тиждень: вебінар та практика у комп’ютерному класі (ауд. 132). Вартість – 7000 грн. Наприкінці курсів всім учасникам видаються сертифікати про успішне завершення курсів.

Особливістю курсів є реальне оволодіння вмінням програмувати на мові Java та

підготовка до здачі сертифікаційного іспиту іспиту Oracle 1Z0-808 для отримання сертифікату компанії Oracle - Certified Associate, Java SE 8 Programmer I. Під час тренінгу Ви навчитесь розробляти програмні додатки різного прикладного характеру.

Програма курсу

Структурне програмування

Основи алгоритмізації, лінійні програми, примітивні типи даних, масиви, розгалуження, цикли, foreach, break, continue і т.п.

Об’єктне програмування

• Структура класу, шаблон Model-View-Contrоller
  • Ключове слово static. локальні змінні, змінні екземпляра, змінні класу
  • Метод main(), аргументи в методі main()
  • Типи методів, передача в метод в якості аргументів примітивів та об’єктів, перевантаження методів
  • Конструктори, перевантажені конструктори
  • API. API класу String, Date, Math
  • Особливості роботи з класом String та класами-обгортками
  • Пакети, іmport, static import.
  • Ініціалізація змінних, в т.ч. локальних та об’єктних. Порядок ініціалізації, блоки ініціалізації
  • Наслідування, відношення has-a,is-a.UML-діаграми,класи Calendar, GregorianCalendar, Date
  • Модифікатори доступу
  • Ключове слово this, ключове слово super. Клас Object
  • Перевизначення методів. Методи toString(), equals()
  • Поліморфізм. Covariant returns
  • Ключове слово final. Приведення типів об’єктних змінних, оператор instanceof
  • Абстрактні класи, інтерфейси, інтерфейси Comparable, Comparator
  • Внутрішні класи. Реалізація множинного наслідування
  • Колекції. Клас Arrays. Інтерфейси Collections, List. Клас ArrayList
  • Обробка виключень (exceptions)

Додатково

• Лямбда-вирази
  • робота із текстовими файлами
  • parsing
  • strings, wrappers
  • enums, varargs, garbage collector
  • багатопотокове програмування
  • програмування інтерфейсу користувача (GUI)
  • програмування графіки, моделювання, анімація
  • інші теми, за бажанням учасників тренінгу

Курси проводяться з 2016 року, підготовку вже пройшло більше 80 слухачів, як з числа студентів ДУТ, та інших бажаючих з міста Києва.

Запис на курси

Реєструйтесь на сайті: https://dut.edu.ua/ua/java/register

або звертайтесь за контактами: Віктор Вишнівський, каб. 103, моб. тел. (063)-4747924

Олег Ільїн, моб.тел. (067)-9010303

Фото із вручення сертифікатів учасникам курсів минулих років можна подивитись тут

До зустрічі на курсах!

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "122 Комп’ютерні науки" кафедри Комп’ютерних наук та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.