28 травня 2014 року відбулося чергове засідання Вченої ради

09:24, 29-05-2014

28 травня 2014 року відбулося чергове засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були розглянуті актуальні питання подальшого розвитку університету: про планування науково-дослідницької діяльності університету, про присвоєння вчених звань та інші питання поточного життя навчального закладу.

Окремим рішенням Вчена рада Державного університету телекомунікацій висунула претендента на призначення стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених – к.т.н., доцента кафедри інфокомунікацій Бондарчука А.П.

Спеціалізація: Менеджмент

Спеціалізація: Менеджмент