Засідання Вченої ради 29 жовтня 2014 року

09:57, 30-10-2014

29 жовтня 2014 року відбулося засідання Вченої ради Державного університету телекомунікацій, на якому були надані рекомендації до присвоєння вчених звань доцентів та старших наукових співробітників групі науково-педагогічних працівників Державного університету телекомунікацій, зокрема, Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова Державного університету телекомунікацій, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Державного університету телекомунікацій та базового закладу Державного університету телекомунікацій.

На засіданні Вченої ради було затверджено Положення про систему внутрішнього забеспечення якості освіти Державного унівверситету телекомунікацій, розглянуті і інші питання поточного життя навчального закладу, зокрема рішенням Вченої ради надані рекомендації до друку видань підготовлених співробітниками Університету.