Вітаємо з випуском студентів факультету ІТ!

15:01, 30-06-2016

Факультет Інформаційних технологій вітає з випуском!

Вранці 25 червня в Нашому університеті пройшло урочисте вручення дипломів.

132 студента, бакалаври та спеціалісти, факультету Інформаційних технологій в урочистому вигляді отримали дипломи із яких 15 з відзнакою.

Факультет Інформаційних технологій видав:

• дипломи бакалаврів за напрямом комп'ютерна інженерія 50 - з них з відзнакою 5;
  • дипломи бакалаврів за напрямом  телекомунікації 56 - з них з відзнакою 5;
  • дипломи спеціалістів за напрямом інформаційні мережі зв’язку 10.
  • дипломи спеціалістів за напрямом комп’ютерні системи та мережі 16 - з них з відзнакою 5;

Бажаємо Вам не втрачати амбіцій і наполегливості, енергії та віри у себе.  З упевненістю хочемо заявити, що ми випускаємо гідних фахівців і знавців своєї справи.

Вітаємо вас з випускним!

Удачі в підкоренні Ваших вершин!