Оголошується конкурс на посаду голови студентської ради факультету ІТ!

10:08, 29-11-2016

Увага!

На факультеті Інформаційних технологій оголошується конкурс на вакантне місце
голови студентської  ради факультету Інформаційних технологій.

Усі бажаючі мають змогу подати заявку до 02.12.2016 до деканату

Для цього потрібно подати своє резюме та автобіографію.

Якщо у тебе є ідеї та пропозиції для покращення роботи та життя студентів, приходь та подавай заявку, можливо саме ти зміниш життя студентів!