Знайомство з 5-кою фіналістів конкурсу "Професіонали майбутнього 2017"

15:23, 21-12-2016

Компанія Vodafone розпочала щорічний конкурс "Професіонали майбутнього 2017".

11 студентів з факультетів Інформаційних технологій та Телекомунікацій прийняли участь у І відбірковому етапі конкусу "Професіонали майбутнього 2017".

П'ятеро фіналістів будуть представляти наш університет серед інших університетів України.

До цієї п'ятірки увійшли кращі з кращих, з якими хочемо вас познайомити!

Енергійний та активний студент факультету Інформаційних технологій! Позитивний та завжди підіймає настрій оточуючим!

Заруцький Роман Валентинович, 20 років

Захоплюється відвідуванням музеїв, виставок, конференцій та театрів. Любить грати в пінг-понг, складати пазли, різноманітні походи та класичні танці.

Планує працювати по спеціальності і внести свій вклад в розвиток телекомунікацій в Україні.

Активний, креативний та цілеспрямований. Має лідерські та управлінські навички. Легко пристосовуюється до незнайомого колективу та завжди радий друзям.

Знайомтесь з мозговим центром команди - це студент факультету Інформаційних технологій - студент, у якого завжди маса ідей!

Хоменчук Владислав Олегович, 21 рік

Починаючи з другого курсу, він почав займатися радіо-технікою. Збирав різні радіо-електронні пристрої. Коли різні схеми почали виходити за рамки його розуміння, він долучився до наукового товариства ДУТ і зараз навчає юних першокурсників вправлятися з паяльником.

На запитання що планує робити після закінчення ВУЗу відповів:

"Я, як і кожен студент, вибираючи ВНЗ замислювався, навіщо йому та освіта, та що з цим робити. Поступаючи в свій ВНЗ, я поставив ціль не звертати з свого напрямку, тому після закінчення я хочу отримати гідну посаду."

Кілька слів про себе:

"Я студент 4-го курсу. “Сумлінно“ намагаюсь виконувати свої обов’язки. Легко справляюсь з предметами технічного характеру. За I семестр 2016/17 навчального року отримую Президентську стипендію. (То ж дівчата знайте, хто у нас "Богатенький Буратино")"

Ще у нашій команді є дуже красива та розумна дівчина, студентка факультету Інформаційних технологій!

Кравцова Майя Олегівна

Ми, як і у всіх, також запитали про її вік, але із солідарності до дівчат (ми ж добре знаємо, що вони нікому не говорять скільки їм років) не будемо вам розкривати всіх секретів - у дівчині завжди має буди загадка, а у такій чудовій дівчині як Майя - загадок дуже багато.

Захоплюється танцями та малюванням, вивчає програмування та англійську мову.

Після закінчення ВУЗу хоче працювати по спеціальності та розвиватися у сфері ІТ, програмуванні та веб-дизайні.

Вона цілеспрямована, відповідально ставиться до роботи та навчання, комунікабельна та енергійна.

Знайомтесь з найпозитивнішим студентом факультету Інформаційних технологій!

Морозюк Владислав Євгенійович, 21 рік

Цікавиться радіоелектронікою та системами зв’язку, а також новинками в науковій сфері. А ще цікавиться культурною сферою майже у всіх її проявах.

Після закінчення ВУЗу хоче знайти застосування набутим знанням та навичкам і бути корисним для власної країни.

Про себе повідомляє:

"Дуже швидко навчаюсь та сприймаю нову інформацію, допитливий, цікавлюсь фактами з різних сфер діяльності. Вільно спілкуюсь з різними людьми на різні теми."

Хочу познайомити вас ще з одним із членів команди - це студент факультету Телекомунікацій!

Калюжний Ілля Ігорович, 20 років

Захоплюється історією, політикою, неформальною освітою та телекомунікаціями.

Після закінчення ВУЗу планує працювати у сфері Телекомунікацій.

Він креативний та ініціативний.